Casper C510 Laptop M.2 SSD Desteği

dgknbzglu

Kilopat
Yer
İstanbul/Maltepe
Daha fazla  
Meslek
PHP Developer
Merhabalar, arkadaşımın kullandığı laptop;

Laptopla pek alakam olmadığı için konu açma gereği duydum.
Birkaç konuda M.2 SSD soketi olsa da desteğinin olmadığı söyleniyor.
Ben laptopu açtım, soket var. Ama takıp bir de çalışmadığını görürsem biraz sıkıntı olacak.
Pazartesi günü Casper'ı arayıp bilgi alacağım. Ondan öncesinde Sosyal'de var ise bilgili arkadaşlar ilgilerini rica ediyorum.

Eğer olursa;

Bu ürünü alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Açıkçası M.2 göremedim, ama CD-ROM bulunuyor sanırsam. Burayı kullanabilir, SATA SSD tercih ederek.

Siz yine de müşteri hizmetlerinden gelen geri dönüşü bekleyin, eğer M.2 slotu varsa elbette takıp kullanabilir.

Ek olarak belirttiğiniz SSD gayet güzel bir tercih olur.

Açıkçası M.2 göremedim, ama CD-ROM bulunuyor sanırsam. Burayı kullanabilir, SATA SSD tercih ederek.
Laptopun içini açtığımda slotla göz göze gelmiştim :)
SATA SSD darboğaz olduğu için tercih etmiyorum. 500MB'ye kadar hızları oluyor sanırım. Bunu da bir sosyal konusunda görmüştüm. Yanlış bilgi olabilir.
Bu yüzden olursa M.2 istiyorum.

Eğer amacınız oyun ve günlük kullanım ise SATA hızları oldukça yeterli oluyor, M.2 gereksiz para harcamak oluyor biraz.

Yine de kullanmakta bir sakınca göremiyorum, sizin kararınız.

Eğer amacınız oyun ve günlük kullanım ise SATA hızları oldukça yeterli oluyor, M.2 gereksiz para harcamak oluyor biraz.

Yine de kullanmakta bir sakınca göremiyorum, sizin kararınız.
Müşteri temsilcisiyle görüşüp birlikte karar vereceğim. Teşekkür ederim.

Merhabalar, arkadaşımın kullandığı laptop;

Laptopla pek alakam olmadığı için konu açma gereği duydum.
Birkaç konuda M.2 SSD soketi olsa da desteğinin olmadığı söyleniyor.
Ben laptopu açtım, soket var. Ama takıp bir de çalışmadığını görürsem biraz sıkıntı olacak.
Pazartesi günü Casper'ı arayıp bilgi alacağım. Ondan öncesinde Sosyal'de var ise bilgili arkadaşlar ilgilerini rica ediyorum.

Eğer olursa;

Bu ürünü alacağım.
Merhaba bu bilgisayardan bende de var konuyu hortlattım biraz ama M.2 SSD konusunda bir sonuca ulaştınızmı kullanmamız gereken ürün hakkında bilgi verme şansınız varsa sevinirim.Ayrıca 8GB 1600MHZ DDR3 RAM taksam cihaza ek olarak destekler mi

Yeni konular

Geri
Yukarı