Casper C900 Hoparlöründe Cızırtı

Somnambulist

Decapat
Ben Casper C900 sahibiyim bilgisayarımı şarja koyup müzik video açıp izlediğimde hoparlörünce cızırtılar meydana geliyor. Harici hoparlör ve kulaklık taktığımda da bu sorunla karşılaşıyorum. ses kartını sildim yükledim birçok şey denedim çözüm bulamadım.

Sorunu tam olarak çözemedim buraya yazmak istedim sadece şarja takılı iken bu sorunla karşılaşıyorum şarjdan çıkarıp pille devam ettiğimde herhangi bir sorunla karşılaşmıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Casper C900 sahibiyim bilgisayarımı şarja koyup müzik video açıp izlediğimde hoparlörünce cızırtılar meydana geliyor. Harici hoparlör ve kulaklık taktığımda da bu sorunla karşılaşıyorum. Ses kartını sildim yükledim birçok şey denedim çözüm bulamadım.

Sorunu tam olarak çözemedim buraya yazmak istedim sadece şarja takılı iken bu sorunla karşılaşıyorum şarjdan çıkarıp pille devam ettiğimde herhangi bir sorunla karşılaşmıyorum.

Bu problemi nasıl çözdünüz eski bir konu ancak bu aralar C900 laptopumda bu problemi yaşıyorum ancak sadece ilk kez sesli bir şey açtığımda yapıyor sürekli değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı