Casper CD.HBE6700A Sistemin Kasasına GT 710 Takılır mı?

Jexy

Decapat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem özelliklerini yazarsanız darboğaz olur mu diye kontrol edelim.

Arkadaşlar selam, iyi günler dilerim. GT 710 alacağım, internete göz attığımda her ekran kartı her kasaya uymadığını gördüm. Kasam bu: https://www.hepsiburada.com/casper-...00gb-windows-7-masaustu-bilgisayar-pm-bd56803

Bu kasanın giriş yerine GT710 takılır mı? Not: Kasanın sistem özellikleri benimkinden çok farklı.

Çok şaşırdım benim 2 ci sistemin aynısı. RAM'dan dolayı darboğaz olur diye tahmin ediyorum benim sistemede GT710 2 GB takmıştık biraz darboğaz yapiyordu ama çalişiyordu sistem akıcıdı zaman zaman kasmalar meydana geliyordu.

Son düzenleme:
Sistem özelliklerini yazarsanız darboğaz olur mu diye kontrol edelim.

Çok şaşırdım benim 2 ci sistemin aynısı. RAM'dan dolayı darboğaz olur diye tahmin ediyorum benim sistemede GT710 2 GB takmıştık biraz darboğaz yapiyordu ama çalişiyordu sistem akıcıdı zaman zaman kasmalar meydana geliyordu.
Anladım. Yine de kullanılır mı sence? Lol oynayacağım, edit vesaire yaparım. Yoksa gt630 vesaire mi alayım? (Ram 2gb bende)

RAM çok düşük 2 GB RAM kurtarmayabilir kurtarmazda zaten 8 yapabilirsen iyi olur takılır bir de ekran kartı
İşlemci 45 wat gücünde, AMD 4850B işlemci. Önerebileceğin var mı? Rami şimdilik alamam. 4gb yapabilirim uzun vade de, Lol oynayacağım dediğim gibi. Yardımcı olursan sevinirim başkan.

İşlemci 45 wat gücünde, AMD 4850B işlemci. Önerebileceğin var mı? RAM'i şimdilik alamam. 4 GB yapabilirim uzun vade de, LoL oynayacağım dediğim gibi. Yardımcı olursan sevinirim başkan.

32 Bit kurup işletim sistemini ekran kartını da takarsın böyle olur sadece bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı