Casper CD.VTI4770A için anakart ve ekran kartı önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hayır yok, hazır bilgisayarlar ne marka olursa olsun özelliklerine göre fiyatı pahalı oluyor. (Genellikle)

Yeni sorunuz için lütfen yeni konu açınız. Ayrıca ben seri üretim bir PC yerine toplama PC öneririm. Sonuçta oyun odaklı bir sistem olacak belli ki.

Hayır yok, hazır bilgisayarlar ne marka olursa olsun özelliklerine göre fiyatı pahalı oluyor. (Genellikle)
Toplamak daha güvenli o zaman . İyi o zaman bizde toplarız . Yardımın için teşekkür ederim :)

Yeni sorunuz için lütfen yeni konu açınız. Ayrıca ben seri üretim bir PC yerine toplama PC öneririm. Sonuçta oyun odaklı bir sistem olacak belli ki.
Evet oyun odaklı olacak. Yeni konu acaba açsam mı ki? Ya sistem toplamayı biliyorum da zaten bu konuyu açmamın sebebi Casper'deki 2-3 parçayı değiştirip güzel bir eser ortaya çıkar diye açtım ama baya bir sorunlu bir şirketmiş onu anladım. :)

Aynı konuyu açtım. Arkadaşıma aldık. İki hafta oluyor. Aman sakın alma, oyun oynayamazsın. Çok iyi araştır. i7 olması gözünüzü boyamasın. Adamın bir haftalıkken sorun çıkarmaya başladı kasası.

Arkadaşlar yardımlarınız için hepinize tek tek teşekkür ederim. İyi ki varsınız. Yaşasın Technopat ailesi. :) Toplama işi kolayda onun montajı zorlar, onuda bir şekil hallederim. Tekrar teşekkürler zamanınızı ayırdığınız için.

Rica ederiz. Bu konu çözüldüğüne göre konuyu kilitliyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı