Casper Cn-4200A nasıldır?

Mert Uyar

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Istanbul, Turkey
Daha fazla  

CASPER CN-VSD4200A CORE İ5 4200M 2.5GHZ-8GB-1TB HDD-15.6''-2GB -W8.1 NOTEBOOK - Vatan Bilgisayar

Merhaba arkadaşlar öncelikle iyi bayramlar. Notebook almak istiyorum casper yanlisi degilim plastikten cok başı yanmis bi insanim. Ama bu cazip geldi metal kasa olsun Gt840 m olsun bana yetecegini dusundum. Sizce nasil ultra oynama takintim yok guncel oyunlari takilmadan oynatsin medium low olabilir. 2000 tl ye kadar başka bir onerini varmi söylerseniz sevinirim..

Ayrica Technopat Forum'un Tapatalk'unda bir sıkıntı var sanirim. Duzeltirseniz cok guzel olacak. Foruma baglanilamadi hatasi veriyor.
Hepinize iyi gunler ve tekrar iyi bayramlar

Neden Casper ? Şuna bakmanı öneririm. @Egemen Hocam sizin hep önerdiğiniz GTX ekran kartlı Asus laptobun linkini bulamadım. Bulursanız siz atarmısınız? :D

Eray Eker önermiş zaten kusura bakmayın o laptop tam bir f/p ürünüdür.Ama 8gb ramli modeli almanız daha iyi olur. Asus X550JK-XO012D Notebook en ucuz asus dizüstü bilgisayar modelleri pcdepo.com da aynı gün kargo kredi kartına taksit imkanı notebook modelleri - Laptop, laptop fiyatları, notebook, dizüstü bilgisayar, asus laptop , lenovo notebook, dell dizüstü bilgisayar , hp bilgisayar

Çok sagolun arkadaşlar tekrar casper pişmanliktir. Peki bu pc depo sadece internet uzerinden alisveris mi yaptiriyor ya da guvenli mi? Nakit olacak buyuk ihtimalle de vatandan bakmaktayim o yuzden @Eray Eker 'in onerdigi gayet iyi gozukuyor tabii 8gb ramli modeli. Simdilik onda karar kilacagim bir de vatan computer fiyatini bulabilirseniz atabilir misiniz? Cok tesekurler..

Çok sagolun arkadaşlar tekrar casper pişmanliktir. Peki bu pc depo sadece internet uzerinden alisveris mi yaptiriyor ya da guvenli mi? Nakit olacak buyuk ihtimalle de vatandan bakmaktayim o yuzden @Eray Eker 'in onerdigi gayet iyi gozukuyor tabii 8gb ramli modeli. Simdilik onda karar kilacagim bir de vatan computer fiyatini bulabilirseniz atabilir misiniz? Cok tesekurler..
Alışveriş yapan birçok tanıdığım var güvenilir ama kredi kartı geçerli nakit alacaksanız tanıdığınız birinin kartından alıp sonrasında nakit olarak ona ödeyebilirsiniz.

Peki banka havalesi yaziyordu guvenikir olur mu?
Banka havalesini kullanan bir tanıdığım yok ama güvenilirlik konusunda sorun yaşayan birini görmedim isterseniz forumda araştırın pcdepo.com küçük bir site değil ve bence en kapsamlı dizüstü bilgisayar satan alışveriş sitesi.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı