CASPER CN.MMI mı ASUS K555LN mi ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yuksel Gedik

Hectopat
Yer
İzmir, Turkey
Daha fazla  
Marka bağımsız konuşmak gerekirse Casper çok az farkla daha iyi. İşin içine marka girdiği an Asus daha iyi bir hal alıyor. Pcdepo ve muadili sitelerden alışveriş yapma şansınız var mı ?

Marka bağımsız konuşmak gerekirse Casper çok az farkla daha iyi. İşin içine marka girdiği an Asus daha iyi bir hal alıyor. Pcdepo ve muadili sitelerden alışveriş yapma şansınız var mı ?
Ben şuan sadece soru amaçlı yazdım ilerde almayı düşünüyorum. Bundan birkaç ay sonra yani.

Bence bu ikisini almak yerine 150-200 TL daha ekleyip (Casper'a göre) bu modeli almak daha mantıklı. Asus X550JK-XO012D Notebook en ucuz asus dizüstü bilgisayar modelleri pcdepo.com da aynı gün kargo kredi kartına taksit imkanı notebook modelleri - Laptop, laptop fiyatları, notebook, dizüstü bilgisayar, asus laptop , lenovo notebook, dell dizüstü bilgisayar , hp bilgisayar

4 GB RAM az gelirse 8 ve 12 GB olan modelleri de mevcut. Bu modeldeki ekran kartı yüksek detaylarda senin almayı düşündüğün laptoplardaki ekran kartına göre 2 katın da üzerinde bir performansa sahip. Aynı zamanda bu model senin almayı düşündüğün Asus ile hemen hemen aynı fiyata geliyor. 8 GB olan versiyonunu almak istersen fiyatı 150 TL civarı artar.

X550JK alınmalı arkadaşın dediği gibi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı