Casper CN-VLE2840A Windows 7 sürücülerini kurmak

454353

Decapat
Elimde yedek olarak eski bir bilgisayar var. Bu bilgisayarı daha hızlı çalışması için Windows 8.1'den (temiz kurulum ile) Windows 7 Professional yaptım. Ancak şu an wireless kartını görmüyor ve görmediği için de Wi-Fi bağlantısı yapamıyorum.

(Ağ bağdaştırıcısından bakmayı denedim ve dediğim gibi sadece Bluetooth kartları vb. görüyor, o yüzden kartın adını öğrenemedim. Wireless kartı ve diğer donanımların sürücülerini bulup güncellemem gerek.)
  • Casper CN-VLE2840a Celeron N2840 2.16GHz-2 GB-500GB-Intel-14"-W8.1 notebook
Bahsettiğim bilgisayar burada.

Not: Kullandığım ISO dosyası ise bu konuda 👇

Son düzenleyen: Moderatör:
Elimde yedek olarak eski bir bilgisayar var. Bu bilgisayarı daha hızlı çalışması için Windows 8.1'den (temiz kurulum ile) Windows 7 Professional yaptım. Ancak şu an Wireless kartını görmüyor ve görmediği için de Wi-Fi bağlantısı yapamıyorum.

(Ağ bağdaştırıcısından bakmayı denedim ve dediğim gibi sadece Bluetooth kartları vb. görüyor, o yüzden kartın adını öğrenemedim. Wireless kartı ve diğer donanımların sürücülerini bulup güncellemem gerek.)
  • Casper CN-VLE2840a Celeron N2840 2.16GHz-2 GB-500GB-Intel-14"-W8.1 notebook.
Bahsettiğim bilgisayar burada.

Not: Kullandığım ISO dosyası ise bu konuda 👇

Belki işinize yarar. Geçen bir arkadaşta sormuştu bu satıcıyı güvenilir mi diye. Ben alışveriş yaptım.

Geri
Yukarı