Casper CSD kendi kendine tuşa basıyor

Hypeer

Hectopat
Makaleler
1
Casper CSD marka laptop var. Şuan kendi kendine 9 tuşuna seri bir şekilde basmakta bir kere tuşu falan söküp düzeltmiştim şuan tekrar başladı düzelmiyor. Nasıl halledebilirim bu durumu?

Laptop klavyesi hiç kullanılmadı nerdeyse hep harici klavye ile kullanıldı. Tek bir tuş için tüm klavyeyi değiştirmek yerine başka bir çözümü yok mu
O tuşu kullanma ozaman buda bi çözüm.

Tuş kendi kendine basıyor diyorum o tuşu kullanma diyorsun. Kendisi basıyor zaten kullanan yok.
Adam sana klavyeyi degistir diyor, pili bitmis diyor, sen hala nasil kullanabilirim diyorsun. Klavyen arzalanmis kardesim. Bunu kabullenmen zor anliyorum ama uygun fiyata klavye bulup degistir gitsin. Kokten cozum. Baska turlu cozumu yoktur. Olsa bile kac gun gidecegi gayri mesrudur.

yav sırf laf olsun diye yorum atıyorsunuz.

Seni ikna etmek çok zor o yüzden.
Yahu ne alakası var? sadece bir tuşun sürekli bastığını ve sadece bu tuşa yönelik bir onarım gerçekleştirmek istediğini belirttim. Ne kadar uzattın konuyu hadi iyi geceler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…