Casper CSD kendi kendine tuşa basıyor

Hypeer

Hectopat
Makaleler
1
Casper CSD marka laptop var. Şuan kendi kendine 9 tuşuna seri bir şekilde basmakta bir kere tuşu falan söküp düzeltmiştim şuan tekrar başladı düzelmiyor. Nasıl halledebilirim bu durumu?

Tuş kendi kendine basıyor diyorum o tuşu kullanma diyorsun. Kendisi basıyor zaten kullanan yok.
Adam sana klavyeyi degistir diyor, pili bitmis diyor, sen hala nasil kullanabilirim diyorsun. Klavyen arzalanmis kardesim. Bunu kabullenmen zor anliyorum ama uygun fiyata klavye bulup degistir gitsin. Kokten cozum. Baska turlu cozumu yoktur. Olsa bile kac gun gidecegi gayri mesrudur.

Adam sana klavyeyi degistir diyor, pili bitmis diyor, sen hala nasil kullanabilirim diyorsun. Klavyen arzalanmis kardesim. Bunu kabullenmen zor anliyorum ama uygun fiyata klavye bulup degistir gitsin. Kokten cozum. Baska turlu cozumu yoktur. Olsa bile kac gun gidecegi gayri mesrudur.
yav sırf laf olsun diye yorum atıyorsunuz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı