CASPER CSY Laptopa HyperX Impact Black HX316LS9IB/8 RAM Takmak

Can78

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle Selamün Aleyküm. Casper nirvana csy serisini kullanıyorum. PC'min özellikleri CPU-z'ye göre bu şekilde: file:///C:/Users/Hatsiz%20PATRON/Desktop/HATSIZPATRON.html
daha önce ekran kartı olarak 745m kullanıyordum. Daha sonra arızadan dolayı garantiye yolladım 940m taktılar. 4 GB RAM'den 6 GB RAM'e yükselttim daha öncesinde ve sorum şu; GTA 5 dahil oyunları 940m taktıktan sonra hiç takılmadan oynarken ki o zaman windows 10 kullanıyordum. Virusten dolayı formattan sonraki yine w10'du takılmalar olmaya başladı. W 8.1'e geçtim w10 hataları yüzünden. Yine oyunlarda özellikle GTA5'de sık olmasa da takılmalar oluyor. Profesyonel bir görüşe ihtiyacım var. (Tüm sürücüler güncel.) Acaba takılmanın nedeni nedir? ( Kingston HyperX Impact Black 8GB 1600MHz DDR3 Notebook Ram Fiyatı ) bu linkteki RAM'i 2 GB RAM yerine takınca ki 12 GB RAM ediyor takılmalar gider mi ve güzel bir performans artışı olur mu? Lütfen soruma cevap verin yardıma ihtiyacım var. Şimdiden teşekkürler...

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı