Casper D2H.7500 vs Acer 573G

yigitoner

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar hepinize iyi günler.

Geçtiğimiz günlerde bilgisayarım hurdaya kalktığından dolayı araştırmalar içine girdim ve yeni bilgisayar hakkında çok bir bilgim olmamasına rağmen az çok kendi çapımda araştırdım. Mediamarkt'ten bilgisayar alacağım ama hala emin olamıyorum.

KASA: CASPER D2H.7500-8T85T Intel Core i5-7500 3.40 GHz 8GB 1TB Masaüstü Bilgisayar
DİZÜSTÜ: ACER F5-573G-5105 15.6 inç Ekran Intel® Core™ i5-7200U İşlemci 8GB 1TB 4GB GeForce 940MX Win10 Notebook

Laptop ve kasanın benim açından pek bir farkı yok ikisi de işimi görür daha çok MOBA oyunlar oynadığımdan dolayı iyi bir FPS almak istiyorum. Toplama diyecek arkadaşlar var ise ilk önce bunları değerlendirip kendi fikirlerini yazarlarsa sevinirim.

Toplama diyecek arkadaşlar bütçem 2,500 liraya kadar çıkar. Monitorum falan olmadıgından dolayı bu kadar düşük tutuyorum. İyi bir FPS alabileceğim rahatlıkla işimi görebilecek bir bilgisayar düşünüyorsanız önerilerinize açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı