Casper D910 alınır mı?

Erman

Hectopat
Daha fazla  
Casper D910 nasıl bir PC?
  • İ7 6700K
  • GTX970
  • 16 GB RAM
Vatan'da 5200 TL, sizce nasıl ?
Daha iyisi toplanır mı ?
Fiyatın içine monitör, mekanik klavye falan da dahil.

Casper alınmaz. Forumdan yardım istersen toplayabiliriz o bütçeye ve bu bilgisayardan hem kalite hem performans olarak kat kat iyi olur.

5000 TL bütçeye GTX 970 olmaz. O sistemi döven bir sistem örneği:
2016-03-20 15_32_27-Sinerji Bilgisayar - Sistem Tavsiyeleri - PC Toplama - OEM - Ekran Kartı.png

Casper almanı önermem. Hiç bulaşma. Bütçene uygun çok iyi cihazlar alabilirsin. Bütçen çok iyi bir bütçe. Bu bütçeye uygun çok iyi kasalar toplanır.

Haklısınız, isterse değiştirsin. Bütçeyi aşmamak için en ucuz bulduğum kasayı koyuyorum.

Benim eski PC 7 yıllık casper. Simdiye kadar formatlamadım canavar gibi oynuyor cs go yu felan. Casper kalitesini kanıtlamadığı için kimse önermez ama çoğu pc markalarından daha iyi (asus Hariç)

Güzel sistem olmuş ama o kasa gerçekten durmaz o sisteme. @Plyra
Hocam sizde taktınız o kasaya ama hiç yakışıyor mu size :)

5000 TL bütçeye GTX 970 olmaz. O sistemi döven bir sistem örneği:
Eki Görüntüle 149392
K serisi işlemcilerden soğutucu çıkmıyor hocam iyi bir soğutucu almak gerek OC için.

Bu sistem de tercih edilebilir. 240 GB SSD İ7 6700 ve R9 Fury ve şahane bir monitör ile süper bir sistem oldu.
furyxx.png

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı