Casper E600 alınır mı?

6500 TL civarı oldu 16 GB RAM ayrıca SSD ve PSU nedir bilinmez diğer kasada. Kasanın soğutması iyi mi belli değil.
Bu kasayı daha ucuza toplarsınız ama. Azıcık indirim kovalarsanız 6000 altına düşer yılbaşından sonra.

Ben Excalibur bilgisayar kullanıyorum bayağı'da memnunum özellikleri: 16 GB RAM i5 9.nesil AMD Radeon 570X 8 GB 1T kapasite 220 GB SSD bulunuyor. 5K fiyata aldım

Ben Excalibur bilgisayar kullanıyorum bayağı'da memnunum özellikleri: 16 GB RAM i5 9.nesil AMD Radeon 570X 8 GB 1T kapasite 220 GB SSD bulunuyor. 5K fiyata aldım
Hocam Casper malzeme kalitesine göre çok pahalıya satıyor. Memnunsanız sizin için iyi bir şey. Çünkü her 3 kişiden 2 si şikayete diyor. Forumda birçok problemi olan insan bulabilirsiniz.

Hocam Casper malzeme kalitesine göre çok pahalıya satıyor. Memnunsanız sizin için iyi bir şey. Çünkü her 3 kişiden 2'si şikayete diyor. Forumda birçok problemi olan insan bulabilirsiniz.

Ben bir arkadaşın tavsiyesi ile aldım hem indirimliydi İtopya'dan topladım aynı sistemi fakat 8K gibi bir fiyat ile karşılaştım o yüzden kendi sitesinden almak benim için daha mantıklı olur diye düşündüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı