Casper Excalibur 23.8" 200Hz alınır mı?

Testini yapmış mı bilmiyorum ama sorunsuz kullandığını biliyorum.

Monitörlerde sorun olmaz genelde Rampage gibi bir marka olmazsa biz burada zaten bozulmayacak değil ghosting siz ölü piksel siz keliteli monitörler aldırmaya çalışıyoruz FPS oyunu oynamayacaksanız çok sıkıntı olmaz ghosting alabilirsiniz onu ama yine de MediaMarkt ta kine bir bakın derim renk kelitesini severseniz onu almanız daha mantıklı.

Monitörlerde sorun olmaz genelde Rampage gibi bir marka olmazsa biz burada zaten bozulmayacak değil ghostingsiz ölü pikselsiz keliteli monitörler aldırmaya çalışıyoruz FPS oyunu oynamayacaksanız çok sıkıntı olmaz ghosting ama yine de MediaMarkt takine bir bakın derim renk kelitesini severseniz onu almanız daha mantıklı.

FPS oyunu oynayacağım

FPS oyunu oynayacağım.

Video veya filmle çok işiniz olmayacaksa TN panel FPS oyunları için daha iyidir renk kalitesi daha kötüdür ama ghosting ve ışık sızması daha az olur.

Telefonla monitörü çekeceğim değil mi yanlış anlamadım.

Monitörün fotoğrafını internete ghosting test yazıp siteye girdikten sonra çekeceksiniz.

Video veya filmle çok işiniz olmayacaksa TN panel FPS oyunları için daha iyidir renk kalitesi daha kötüdür ama ghosting ve ışık sızması daha az olur.

Monitörün fotoğrafını internete ghosting test yazıp siteye girdikten sonra çekeceksiniz.

Film hiç izlemiyorum video da ara sıra çoğunlukla FPS oyunları oynuyorum

Geri
Yukarı