Casper Excalibur BIOS güncelleme

Ryuzuka

Hectopat
Daha fazla  
Başlıktan da anlayacağınız üzere benim problemim BIOS güncellemesiyle alakalı. Maalesef çok denedim, bilgisayarı almış olduğum yere gittim sordum derken çözüm bulamadım. En son garantiye vermeyi düşündüm ve arayarak durumu belirttim. Yetkili arkadaş bana Casper'ın sitesinden BIOS güncellemenizi yapabilirsiniz dedi fakat orada da aradığımda BIOS ile alakalı bir sürücü mevcut değil. Ne yapmalıyım? Garantiye vermek istemiyorum açıkçası böyle bir sebep yüzünden. Bilgisayarı Vatan'dan aldım, yetkili servise götürüp bizzat ben oradayken işlemi yaptırsam mı? Kararsızım, kendim halledebileceğim bir yol biliyorsanız yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Casper önermediğimizi tekrardan belirtip, bu durumu normal olarak karşılıyoruz. Tam modelini belirtmemişsiniz. Casper ile mail üzerinden iletişime geçip BIOS dosyasını isteyin.

Geri dönüş olmazsa veya yok derlerse de Aida64 raporu eklersiniz, bir de biz kontrol ederiz.

AIDA64 HTML Raporu Oluşturma Rehberi

Çok geç oldu biliyorum fakat uzun uğraşlar sonucu BIOS güncellemesini askıya almıştım. Şimdi yine konuyla alakadarım ve dediğiniz şeyi yaptım fakat upload edemiyorum. Hangi bilgiler gerekliyse size bizzat iletebilirim.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı