Casper Excalibur E27QHD-G 27" alınır mı?

Bütçe
4000

XFarcus

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Biyolog
Monitör
Casper Excalibur E27QHD-G 27" 144Hz 1ms 2K
Arkadaşlar aşağıda linkini bıraktığım monitör'ün özellikleri hakkında fikir verebilir misinz? Sizce o fiyata alınır mı? Pek monitörden anlamıyorum da. 2K monitör arıyorum.

MONİTÖR

Keşke neden alınmaz olduğunuda yazsaydınız. Boş bilgi veriyorsunuz.
Hocam ben aldım monitörü kullanıyorum şuan. Çok şükür ayıplı bir ürün çıkmadı ve oyun için kullandığımdan ötürü de gayet memnunum. TN panel alınmaz diyenlere aldırış etmeyin. Amacınıza göre alabilirsiniz.

Hocam ben aldım monitörü kullanıyorum şuan. Çok şükür ayıplı bir ürün çıkmadı ve oyun için kullandığımdan ötürü de gayet memnunum. TN panel alınmaz diyenlere aldırış etmeyin. Amacınıza göre alabilirsiniz.
Bende 2 tane monitör aldım. 2K,240. İkiside IPS paneldi. Renkler çok canlı olduğu için monitörleri kullanamayıp iade ettim. Şimdi TN panel almayı düşünüyorum. Şaşırmış olduğum şey ise bütün heryerde IPS paneller daha pahalı olduğu söyleniyor ama şuan TN paneller daha pahalı.

Bende 2 tane monitör aldım. 2K,240. İkiside IPS paneldi. Renkler çok canlı olduğu için monitörleri kullanamayıp iade ettim. Şimdi TN panel almayı düşünüyorum. Şaşırmış olduğum şey ise bütün heryerde IPS paneller daha pahalı olduğu söyleniyor ama şuan TN paneller daha pahalı.
Tamamen ekonomi meselesi bu. Kullanım amacına ve stoklara göre fiyatlar değişkenlik gösterir. Normal.

Geri
Yukarı