Casper Excalibur E27QHD-G 27" 144Hz 1ms alınır mı?

MakeisS

Decapat
TN panel alınır mı? Monitör çok ama çok hoşuma gitti ama TN panel ben genel olarak yazılım, YouTube Netflix, canım sıkılınca günde 3-4 saat oyun için almayı düşünüyorum. Tasarımı ve 2K olması beni benden aldı.

Daha kullanmadan pişmanlık demeyelim hocam. Bu özellikleri sahip mönitor bu fiyata yok. Bence alınabilir kötü yorum yok.

Yukarıda daha iyisini attım. Casper marka laptop aldım ucuz ve özellikleri iyi diye. Eyvallah özellikleri iyi, düzgün kullandım performans düşüklüğü olmadı ama malzeme kalitesi ve teknik ekibi 5 kuruş etmez.
Güzel bir monitör öneriniz var mı 24G2U almayı düşünüyorum. Ama daha iyi bir tavsiyesi olduğunu düşünen varsa tavsiye edebilir mi?

24G2U 'de gayet iyi bence.

Casper pişmanlıktır. TN panel daha büyük bir pişmanlıktır, eğer sadece FPS oyun oynamıyorsan.

hocam kullanmadan yorum yapmak doğru değil. Monitör alacağım için bir çok alanda araştırdım tam fiyat performans ürünü çıkarmışlar. Neden almıyorsun diyebilirsin. Sebebi Samsung Odyssey kovalıyorum.

Panel konusunda şahsi görüşüm kişiden kişiye değişir. TN panel kullanıyoruz şuan ve memnunum.

Geri
Yukarı