Casper Excalibur G500 Siyah Ekran Hatası

halitinho10

Kilopat
Merhaba arkadaşlar.
Bilgisayarim format atarken enerjisi kesildi ve kapandi. Daha sonra acmaya calistigimda Excalibur logosundan sonra hemen siyah ekran ve sadece mouse imleci gozukmeye basladi. Mouse imleci işlem yapiyor gozukuyor. Masaustune erisemiyorum.
Sizlere sormak istedigim oncelikle bu sorun hakkinda bi cozumunuz var mi? Eger buna bir cozumunuz yoksa nasil Boot ekranina girebilirim?
  • Bilgisayarim: Casper Excalibur G500 - Windows 10.

IMG_2003.JPG

Merhaba arkadaşlar.
Bilgisayarim format atarken enerjisi kesildi ve kapandi. Daha sonra acmaya calistigimda Excalibur logosundan sonra hemen siyah ekran ve sadece mouse imleci gozukmeye basladi. Mouse imleci işlem yapiyor gozukuyor. Masaustune erisemiyorum.
Sizlere sormak istedigim oncelikle bu sorun hakkinda bi cozumunuz var mi? Eger buna bir cozumunuz yoksa nasil Boot ekranina girebilirim?
  • Bilgisayarim: Casper Excalibur G500 - Windows 10.

Eki Görüntüle 269344

"Windows+R" tuşlarına basıp "explorer" yazmayı deneyin.

O sistem açılsa bile artık pek güvenilir değildir. Onun yerine format seçeneğini tekrar uygulayın. Bende Casper'ın eski bir dizüstü bilgisayarını kullanıyorum. Büyük ihtimalle sizde de "ESC" tuşudur. Ayrıca F10, F12 tuşlarını da deneyebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı