Casper Excalibur G770.1030-BDJ0X alınır mı?

Bütçe
7000₺ - 8500₺

michaelfarradey

Centipat
Yer
Türkiye, Eskişehir
Arkadaşlar herkese merhaba. Forum üzerinde Casper ile alakalı pek çok şey dönüyor. Kimisi kendisini geliştirdi derken diğerleri selam bile alma diyor.

Uzun süre yaptığım araştırma sonucu kendimce bu bilgisayarın özellik/fiyat olarak alınabilir olduğuna karar verdim:

Şimdi sizden sorumu sadece bu bilgisayarı kullanan veya kullanmış üyelerin yanıtlamasını istiyorum. Ben hayatımda ne Casper kullandım ne de kullanan bir arkadaşım oldu. Casper hakkında da kimisi çok iyi diyor, kimisi kullanmadım ama asla alma diyor. Bu cihazı tecrübe etmiş birileriyle konuşmak istiyorum artık. Excaliburlar'ın kasa kalitesi, ısınma sorunu vb nedir, nasıldır? 7,500 küsur liraya değer mi?

Hayır hocam kullanan tanıdığım çok fazla 17.3 inç likte 15.6 lıkta 15.6 lıkta 90 95 arası 17.3 lükte 95-100 arası oyun açıyor.
Benimde 4 tane arkadaşım bu seriden kullanıyor. A serisi kullanan arkadaşımda sizin dediğiniz değerler oluyor fakat Fx serisi kullanan arkadaşlarımda 90 derecenin üstüne çıkmıyor.

Isınma sorunu var. Arkadaşım termal macununu yenileyip kasasını temizlemem için getirdi. MX4 bile fayda etmedi yükte 85-90 derece. LoL gibi sistem istemeyen bir oyunda bile 70’i geçiyor nasıl bir oyuncu bilgisayarı anlamadım.
Dün bir konuda da belirtmiştim G770 alınmaz.

Asuslar da bir tık ağır
Anladım hocam Casper ve Monster dışında ürün almanız faydanıza olacaktır Lenovo size uygun gibi.
Galiba öyle. Lenovo'dan başka seçenek kalmıyor gibi.
Dün bir konuda da belirtmiştim G770 alınmaz.
Anladım hocam Casper ve Monster dışında ürün almanız faydanıza olacaktır Lenovo size uygun gibi.
Benimde 4 tane arkadaşım bu seriden kullanıyor. A serisi kullanan arkadaşımda sizin dediğiniz değerler oluyor fakat Fx serisi kullanan arkadaşlarımda 90 derecenin üstüne çıkmıyor.
Rica etsem şu ürüne de bakar mısınız? https://www.epey.com/laptop/hp-pavilion-gaming-15-ec1004nt-1u6a9ea.html

Son düzenleme:
Pavillion'un Ryzen modelleri iyi, alınabilir. Ayrıca hocam siz ağırlığa çok takılıyorsunuz, attığım Asus alt tarafı 10 gram daha ağır.
Hocam sırf oyun oynasam düşünmeden alacağım modeller var ama okula git gel de yapacağım. Ayrıca bir yanlışınız var galiba, 100 gram fark var. Yine de çok değil ama...

Geri
Yukarı