Casper Excalibur G770.9300-8EG0F vs Monster Abra A5 V15.5 vs HP 15-ec0006nt

koyuncu

Centipat
Bunlardan hangisini almalıyım? Arkadaşlar oylamadan önce lütfen yazdıklarımı okuyun.

Korona bittikten sonra fiyatlar düşer mi onu belirtirseniz sevinirim. Dolar da düşüyor sizce fiyatlar düşer mi?

Ayrıca belirteyim bana 256 GB depolama yetmeyeceğinden Casper veya Monster alacak olursam yanında SSD veya HDD almayı düşünüyorum.

İkinci olarak Monster fiyatı diğerlerine nazaran daha yüksek, Monster almak yerine kalan parayla yeni ekipmanlar alabilirim bunu da göz önünde bulundurun.

Son olarak arkadaşlarım HP'nin kalitesiz olduğunu ve ömrünün kısa olduğunu söylüyor, bu doğru mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Seçtiğiniz Excalibur modelinde GTX 1050 96-Bit ekran kartı bulunduğu için onun yerine en az GTX 1650 bulunan Excalibur modellerine bakmanızı öneririm. Casper'ın kendi sitesinde 10.nesil işlemci bulunan modellerine de göz atabilirsiniz.

Seçtiğiniz HP modelinin ise işlemcisi zayıf olduğundan bu seçenekler arasından elenebilir.

Bunlardan hangisini almalıyım? Arkadaşlar oylamadan önce lütfen yazdıklarımı okuyun.

Korona bittikten sonra fiyatlar düşer mi onu belirtirseniz sevinirim. Dolar da düşüyor sizce fiyatlar düşer mi?

Ayrıca belirteyim bana 256 GB depolama yetmeyeceğinden Casper veya Monster alacak olursam yanında SSD veya HDD almayı düşünüyorum.

İkinci olarak Monster fiyatı diğerlerine nazaran daha yüksek, Monster almak yerine kalan parayla yeni ekipmanlar alabilirim bunu da göz önünde bulundurun.

Son olarak arkadaşlarım HP'nin kalitesiz olduğunu ve ömrünün kısa olduğunu söylüyor, bu doğru mu?

Casper excalibur G770 öneririm.
-Soğutma olarak Msi Gf65 kadar iyi denebilir.
-Ama Msi Gl65 den sogutma olarak daha iyi.
-Batarya performansından çok memnunum
3 aydır kullanıyorum ve 4 saat 50 dakika boyunca wifi üzerinden %70 parlaklıkla 1080p film izledim.
Ayrıca kendi sitesinden almalısın daha ucuz oluyor genelde.
Ayrıca attığın cihazlar arasında Monster daha performanslı.
10.nesil işlemci bulunduruyor ve GDDR6 ekran kartı var.
Cihazlar donanım olarak denk değil.

Geri
Yukarı