Casper Excalibur G770 alınır mı?

Ve şu an sadece 10 yıllık laptop ve Samsung tablete sahibim.

Benim de laptopum 10 yıllık. Övünmek gibi olmasın, benim karne notlarım 99'un altına düşmedi :D belki de birikim yaptıkları için laptop almak istemiyorlardır, bilemeyiz. Ya da bilgisayarın hala iyi durumda görünüyor olması onların içinin de iyi olduğunu düşünmelerine neden oluyordur :D
Ama bunda 512 GB SSD olduğu için fiyatın bu kadar yüksel olduğunu düşünüyorum. HDD'li hali yok mu acaba?
Eğer aşırı derecede büyük oyunlar oynamazsanız ve büyük yüklemeler yapmazsanız 512 GB SSD yeterli olacaktır. Ayrıca eğer bilgisayarda boş slot varsa sonradan HDD de takabilirsiniz ayrı olarak.

Babamın maaşı çok yüksek yani her ay sizin istediğiniz bilgisayardan 1 tane alabiliyor ama niye almıyor ben de anlamıyorum, seneye LGS var diye olabilir ama böyle hayvan kadar oyun oynayan birisi değilim alsam sadece Forza yüklerim. Bir de babam bu sitede çalışan gizli bir moderatörmüş ve beni görüp bilgisayar alıyormuş.😅

Sondaki hayal kısmı biraz saçma olmamış mı hocam :D

Hocam satıcıdan UPS Kargo ile göndermesini isteyin. Fazlalık parayı da ödeyin 10 20 TL çünkü PC'ye zarar gelirse uğraşırsınız.

Kripto paralarıma kıyıp bu ürünü almaya karar verdim: https://www.hepsiburada.com/lenovo-ideapad-gaming-3-15arh05-amd-ryzen-5-4600h-16gb-512gb-ssd-gtx1650ti-15-6-fhd-freedos-82ey00d2tx-p-HBV0000148LG4?magaza=GTI Bilişim
Ek olarak ekranı 120Hz olduğu için hoşuma gitti. Ürün geldiği zaman incelemesini buraya atarım.

Ben 1660 Ti'lı bir laptop düşünüyorum ama eğer bunu alıp da memnun kalırsanız sayenizde ben de bunu alabilirim belki :D

Geri
Yukarı