Casper Excalibur G770 alınır mı?

Casper Excalibur G770.1245-BVJ0X-b Intel Core.
15-12450H 16 GB RAM 500GB NVMe SSD gen4 4 GB.
RTX3050 FreeDOS.

Aynı bilgisayar bende de ve almanı kesinlikle tavsiye etmiyorum ısınma sorunu var yeterli beslenemiyor watt dağıtım sistemi içler acısı
3050 80 watt olması gerekirken 70 watt geliyor ve 40 watta çalışıyor CPU masaüstünde bile %92'de çalışıyor çok fena bir ısınma problemi var GTA 5'te heli veya jet süremiyordum elim yanıyordu 105 dereceyi gördü sadece soğutucu için 1.5k para ödedim aldıktan 3 hafta sonra kasası pürüzlenmeye ve soyulmaya başladı hem ben hem de arkadaşım almıştı onunki daha da içler acısıydı garantiye gönderdi ve sadece formatlanıp geri geldi tüm arızalar hala aynı neyse bu daha temel sorunlar. Şimdi performams hakkında konuşalım aldığım ortalama FPS'ler
Roblox 20-60
RDR2 50
Minecraft format öncesi 27 format sonrası 70 shadersiz
Dying Light 70 sabit arada droplar
Dying Light 2. 40 RTX modu açık ve arıza çıkarıyor fosforlu renkler mappi kaplamaya textureler yüklenmiyor
Elden Ring 30 sabit RTX açıksa oyuna girmiyor
Dark Souls 3. 120
GTA 5 50
Mirror's Edge catalsym 20-40
Hunt Showdown 40
Dead by Daylight 50
Şu anlık bu kadar daha bayağı varda yazmaya üşeniyoeum
"Dying Light'a 70 FPS alıp Roblox'ta 40 FPS nasıl alıyorsun lan tuvalet sıçanı?"diyecekler içinse o işi bende bilmiyorum bilgisayar kafasına eserse çalışıyor driverlar inik Windows 10 Home işletim sistemi yani arkadaşlar excaliburdan uzak durun Casper'dan uzak durun pişman ettirir cahillik dönemimde aldım
RTX 30 serisi olsun yeter dedim siz demeyin iyice araştırın

Son düzenleme:

Geri
Yukarı