Casper Excalibur G770 i5-12450H RTX 3050 laptop alınır mı?

Excaliburu savunmamın sebebi benim kullandığım modeli 88 dereceyi geçmedi. Zaten Excalibur ve Monster almak bir hata, bunların dışında lenovo, MSI, ASUS ve HP kullandım en iyisi de ASUS'tu hala kullanıyorum. Ucuz malın kalitesi de yoktur.
Excalibur ve ucuz?

Excalibur ucuz değil ki. O kadar pişkin ve dolandırıcı bir firma ki herkesten yüksek fiyat yazıyorlar.
Benim aldığım dönemlerde Monster gibi ucuzdu, şimdi baktım gerçekten ASUS kadar kaliteliymiş gibi pahalı fiyat yazmışlar. Parası olmayanın PC kullanma şansı da olmuyor gerçekten.

Bu arada soğutması düzgün olan laptop gayet soğutuyor, sıcaklık olayi Turbo'yu kapatınca düzeliyor diye savunmak mantıklı değil aldığın işlemcinin gücünü kullanamiyorsun.

Bu arada soğutması düzgün olan laptop gayet soğutuyor, sıcaklık olayi Turbo'yu kapatınca düzeliyor diye savunmak mantıklı değil aldığın işlemcinin gücünü kullanamiyorsun.
Ben Turbo'yu kapattığımda nedense bir FPS farkı göremedim ama dediğiniz gibi GHz düştü. ASUS ve MSI dışında iyi soğutan laptopta görmedim ama Excaliburun şimdiki politikaları harbiden saçma. Monster ve Excalibur almak yerine HP alınabilir.

Ben Turbo'yu kapattığımda nedense bir FPS farkı göremedim ama dediğiniz gibi GHz düştü. ASUS ve MSI dışında iyi soğutan laptopta görmedim ama Excalibur'un şimdiki politikaları harbiden saçma. Monster ve Excalibur almak yerine HP alınabilir.

CPU ağırlıklı iş yaptığında düşüşü gorebilirsin veya Cinebench testinde de, Valorant CS:GO gibi oyunlarda da fazla olmasa da belirgin bir düşüş yiyosun. Legion, Omen17 gibi üst modellerde gayet soğutabiliyor.

Ben Turbo'yu kapattığımda nedense bir FPS farkı göremedim ama dediğiniz gibi GHz düştü. ASUS ve MSI dışında iyi soğutan laptopta görmedim ama Excalibur'un şimdiki politikaları harbiden saçma. Monster ve Excalibur almak yerine HP alınabilir.

Hikayeyi oyunlarda açık fark olmuyor ayrıca Monster kötü bir marka değil 12. nesil Abra'lar ve Tulpar serileri Tongfang kasa sorunsuz

Hikayeyi oyunlarda açık fark olmuyor ayrıca Monster kötü bir marka değil 12. nesil Abra'lar ve Tulpar serileri Tongfang kasa sorunsuz
Pek sanmıyorum hocam çünkü eniştem de aldı ve sürekli mavi ekran veriyordu. Teknik servis problemin sebebini söylemeden değişim veya iade isteyip istemediklerini sordu, iade edip HP Omen aldı.

Yeni konular

Geri
Yukarı