Casper Excalibur G770 RAM yükseltme

Ehris

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bilgisayarım Casper Excalibur G770. 16 GB RAM'e sahibim eski bilgisayarımdan kalan RAM'i de kullanmak istiyorum ama acaba uyumlu çalışır mı?
Çalışırsa daha yüksek bir performans sağlar mı?

Bilgisayarımda bulunan ve takmak istediğim RAM'lari fotoğraflarda görebilirsiniz. Teşekkürler.

Dosya Ekleri

• PC RAM.jpg
    PC RAM.jpg
    88,2 KB · Görüntüleme: 297
  • RAM.jpg
    RAM.jpg
    120,2 KB · Görüntüleme: 147
Merhaba arkadaşlar, bilgisayarım Casper Excalibur G770. 16 GB RAM'e sahibim eski bilgisayarımdan kalan RAM'i de kullanmak istiyorum ama acaba uyumlu çalışır mı?
Çalışırsa daha yüksek bir performans sağlar mı?

Bilgisayarımda bulunan ve takmak istediğim RAM'lari fotoğraflarda görebilirsiniz. Teşekkürler.
Hocam markası fark etmez ama MHz CL gecikme değeri ve voltaj değeri aynı ise kullanabilirsiniz ve takarsanız perfonmans yüksek derecede artar.

Peki takmak istediğim RAM'in değerlerini nasıl öğreneceğim?

Eski bilgisayarınız duruyorsa ona geri takıp programda Memory ve SPD kısmının ekran görüntüsünü atın eğer bilgisayar durmuyorsa internete RAM'in kodunu yazarak bulmayı deneyin.

Eski bilgisayarınız duruyorsa ona geri takıp programda Memory ve SPD kısmının ekran görüntüsünü atın eğer bilgisayar durmuyorsa internete RAM'in kodunu yazarak bulmayı deneyin.
ürün kodunu yazarak bu bilgiye ulaşabildim ama ne kadar işe yarar bilmiyorum.
Hala hazırda takılı olan ramin CPU-Z Memory ve SPD bilgilerini de paylaşayım sizinle.

Dosya Ekleri

• diğer.png
    diğer.png
    131,6 KB · Görüntüleme: 146
  • memory.png
    memory.png
    71 KB · Görüntüleme: 125
  • spd.png
    spd.png
    96,2 KB · Görüntüleme: 134
Ürün kodunu yazarak bu bilgiye ulaşabildim ama ne kadar işe yarar bilmiyorum.
Hala hazırda takılı olan RAM'in CPU-Z Memory ve SPD bilgilerini de paylaşayım sizinle.

Elinizdeki RAM uyumsuz hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı