Çözüldü Casper Excalibur G770 yazılımları

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

mehmetgul.46

Centipat
Daha fazla  
Casper Excalibur G770 8EHOX i7 GTX 1650 4 GB 480GB serisi alalı 1 hafta oldu ama Control Center bulamadım ve fredos olarak aldım. Windows 10 yüklettim ama herhangi bir yazılım yüklememiz gerekiyor mu? Pek anlamıyorum daha hiçbir şey yüklemedim. Anlayan arkadaşlar yardımcı olabilir mi? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba ben G770 FreeDOS aldım Windows 10 64 Bit yükledim ve tüm driverleri Casper'in sitesinden indirdim ve kurdum ama Control Center kuruluyor ama açılmıyor.
Yaptıklarım
-Cihazı sıfırladım (Windows'u yeniden yükledim)
-Driveri yeniden kurdum
-Başkasından dosyaları alıp uygulamayı değişirdim sonra bir daha kurdum
-Güvenlik duvarı ile ilgili ayarlara baktım
-Uyumluluk sorunu seçeneğini kullandım. Ama hala calısmıyor ne yapabilirim?

Merhaba ben G770 FreeDOS aldım Windows 10 64 Bit yükledim ve tüm driverleri Casper'in sitesinden indirdim ve kurdum ama Control Center kuruluyor ama açılmıyor.
Yaptıklarım
-Cihazı sıfırladım (Windows'u yeniden yükledim)
-Driveri yeniden kurdum
-Başkasından dosyaları alıp uygulamayı değişirdim sonra bir daha kurdum
-Güvenlik duvarı ile ilgili ayarlara baktım
-Uyumluluk sorunu seçeneğini kullandım. Ama hala calısmıyor ne yapabilirim?
aynen bende de aynı sorun var

Aynı sorun bende de var. Formatlayınca duzelıyor ve tüm güncellemeler bıttıkten sonra yine çalısmamaya başlıyor. Çözüm bulan var mı?

Kaç aydır araştırıyorum hala çözümü bulmuş değilim Windows güncellemesinin ardından açılmamaya başlıyor. Ben klavyemin renklerini çok güzel ayarlamıştım ama en baştaki haline döndü (kırmızı yeşil mavi).yaklaşık 5 aydır kullanıyorum bilgisayarı ilk 2 hafta güzel çalıştı sonra açılmadı. Boşuna araştırmayın sorunun çözümü yok.

Kaç aydır araştırıyorum hala çözümü bulmuş değilim Windows güncellemesinin ardından açılmamaya başlıyor. Ben klavyemin renklerini çok güzel ayarlamıştım ama en baştaki haline döndü (kırmızı yeşil mavi).yaklaşık 5 aydır kullanıyorum bilgisayarı ilk 2 hafta güzel çalıştı sonra açılmadı. Boşuna araştırmayın sorunun çözümü yok.

Servise göndermeyi düşündün mü

Servise göndermeyi düşündün mü?

Kusura bakmayın çok geç görüyorum ama gönderdim servise BIOS Update atmışlar yine bir şey olmamış. İnternetten araştırdığım kadarıyla da format sonrası güncellemelerden sonrası program yine bozuluyor Casper'in sadece LED'ler için ayrı program yapması lazım zaten benim programı indirme amacım o renkleri değiştirmek.

Geri
Yukarı