Casper Excalibur G870 alınır mı?

Casper Excalibur G870 almayı düşünüyorum ama çok fazla kötüleyen var kafam çok karıştı alınır mı?
https://app.hb.biz/V1rdSEd8qwCN link bu.
Bizzat ben G870 kullanıyorum, muadillerine göre malzeme kalitesi vs kötü diyorlar. Deneyimlemedim yorum yapamam. Sorularını bana sorabilirsin. Isınma ve fan sesi sorunu var diyorlar o sorunlar G770'de vardı, G870'de çözmüşler. Objektif markadan uzak yaklaşırsam iyi, ama muadillerinin malzeme kalitesi ekran kartı watt'ı vs daha iyidir.

Bizzat ben G870 kullanıyorum, muadillerine göre malzeme kalitesi vs kötü diyorlar. Deneyimlemedim yorum yapamam. Sorularını bana sorabilirsin. Isınma ve fan sesi sorunu var diyorlar o sorunlar G770'de vardı, G870'de çözmüşler. Objektif markadan uzak yaklaşırsam iyi, ama muadillerinin malzeme kalitesi ekran kartı Watt'ı vs daha iyidir.

Kötü bir tarafını gördünüz mü bir sorun yaşadınız mı?

Kötü bir tarafını gördünüz mü bir sorun yaşadınız mı?
Şu ana kadar yaşamadım, ısı değerleri gayet iyi, fan sesi çok çıkmıyor ona hayret ediyorum. Fanlarda sorun yok her şey normal. Sadece kapağı açıp kapaması çok zor, ek olarak ağır bir laptop.

@Şebnem Ferah Kendim forumda bizzat G870 kullanan biri ile konuşmuştum. 870 kasa ile 770 sorunlarının çözüldüğünü umut ederek aldığını ama çözemediklerini belirtmişti.
Kendi baktığım incelemelerde de bütçesinde daha iyi alternatifler olduğundan önermiyorum şahsen.
Siz kaç derece görüyorsunuz ve hangi oyunlarda?

Geri
Yukarı