Casper Excalibur G870 vs Monster Abra A5 V19.2.5

Abra serisi kronik sorunlu, her ne kadar kasa tipi yenilensede kötü bir ürün.

Kasa tipi yenilense de derken? Abra serisini Monster üretiyor mu zannediyorsun ki? Abra serisinde Clevo Kasa kullanılan ürünler sorunludur.

Yükseltme yapabilirsin, sıkıntı olmaz. Amazon güvenilir site, Prime alıp sipariş edersin obür güne gelir.

Bir de hocam ısınma olarak da etki edebilir bilmiyorum şu an siz olsanız acermi alırdınız?

İkisi de aynı şeyin laciverti. MSI, ASUS, Acer, HP gibi markalara göz atın. Ben Excalibur G770 kullanıyorum. Evet memnunum işimi görüyor ama Monster de Excalibur da şans işi. Çok sorun yaşayan var çok da memnun olan var.

Oyun oynuyor musunuz hocam Excalibur'da ısınma problemi yaşayan kullanıcı çok internet'de gördüğüme göre.

Bir de hocam ısınma olarak da etki edebilir bilmiyorum şu an siz olsanız acermi alırdınız?

Oyun oynuyor musunuz hocam Excalibur'da ısınma problemi yaşayan kullanıcı çok internet'de gördüğüme göre.
Başta yaşıyordum, işlemci Turbo Boost açık olunca tabii, işlemci 4.5gHz'lerde çalışıyordu. İşlemci sıcaklığı da 95 Derecelere kadar çıkıyordu. Ama şuanda Turbo Boost vs. kapalı işlemci 2.50gHz'de çalışıyor biraz performans düşse de pek sorun değil benim için çünkü hala akıcı oyunlar. Sıcaklıklar da max 85 Dereceleri görüyor.

Oyun oynuyor musunuz hocam Excalibur'da ısınma problemi yaşayan kullanıcı çok Internet'de gördüğüme göre.

Evet hocam, Acer daha mantıklı.

Hala kararsızım hocam hepsi birbirinin aynısı sadece marka değişiyor zaten RTX 3060 ile 3050 Ti arasında gördüğüm kadarıyla 10 15 FPS oynuyor.

Geri
Yukarı