Casper Excalibur G900.1075-BV60X alınır mı?

G770 kullanıyorum ısınma yaşamıyorum tauchpad de krnomnk bir sorun varmış birkaç kişide daha olduğunu gördüm müşteri hizmetleri Excalibur serisi için ayrı bir servis açmış bu bence +1 bir durum onun dışında G900 en Full versiyonu alınabilir bence tabii forumda aşırı bir ön yargı var hakılılık payları da var ama almışken RTX almak isterdim tabii tamamen senin tercihin sorun olursa alıntı yap cevaplayaım hala aktif olarak kullanıyorum.

Hocam bende Casper Excalibur g850.7700-B5G0X modeli var ama fanından çok çektim 2 defa servise gitti 1 defa fanı değişti hala düzelmedi.

Hocam bende Casper Excalibur g850.7700-B5G0X modeli var ama fanından çok çektim 2 defa servise gitti 1 defa fanı değişti hala düzelmedi.

Vallahi hocam tamamen şans işi bende bir mağaza aracılığı ile aldım direkt Casper'dan değil de mesela onlarda kasayı çizmiş sanırım aldıktan sonra fark ettim ufak çizik vardı. Şans işi ya sadeece Casper değil bu forumda asusa bile ısınıyor diyen gördüm ASUS tufa. Millet kafayı yemiş.

Shynn sana nasıl özelden mesaj atarım virüs ile ilgili.

Görev görünümünde görünen simgesiz uygulama şuna baksana.

Son düzenleme:
Ben de Excalibur kullanıyorum neye istinaden problemler yaşıyorsunuz ben gayet temiz ve düzgün kullandım, memnunum. Herhangi bir problem yaşamadım henüz.

Aynen ya dediğim gibi aşırı büyük bir ön yargı var forumda ama 10 kullanıcı 3 hata veriyor onlarda 80 yere yazıyor böyle böyle artıyor abartılıdğı kadar kötü değil hocam gayet normal bir PC.

Olur aslında. Nereden alabilirim, Amazon mu?

Evet hocam. Bildiğim daha ucuz 3060'lı laptop yok.

Not: Şimdi kontrol ettim, sterlin artmış. 12100 civarina geliyor. Türkiye'de Tracer modelleri bu bütçe civarına denk gelebiliyor ama onlar da malzeme kalitesi olarak giriş seviyesi 😕

Casper Excalibur G900 RTX2060 modelini aldık, Teknosa'dan alırken kasko yaptırmıştım, bilgisayarı masaya koyup extra klavye mouse ile kullandık, önce sol fan gitti takır tukur sesler ısınma sorunu, kaskodan garantıye gönderdik altta vidaları eksikmiş, yetkisiz müdahale var deyip geri gönderdiler bu sefer yerel bir bilgisayarcıya verdim fanı yağlamış bu sırada küçük bir diyotu kırmış ekran açılmıyor tekrar servise gönderdim, servis en az 1000 lira masrafı var diyor, sizce kaç liraya kadar yapalım arızayı diyor pazarlık yapıyor anakart değişirse 11bin TL istiyor. Bu arada ASUS TUF Gaming aldım Casper'a 10 basar. Uzak durun.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı