Casper Excalibur G900.1075-BV60X-B alınır mı?

Kesinlikle almayın Casper türkler bu işi yapamıyor türklerin yaptığı şeyleri almayın geçen 400 TL tablet aldım Türk malı bozuk çıktı Türk malı jump ayakkabı aldım kalitesiz çıktı bir tableti bile beceremeyen türklerin bilgisayarda güzel iş çıkaracağını hiç sanmıyorum.

Peki ama çok pişman olacaksın alsan ne kadar iyi bir marka olduğunu görürsün servisi aynı Xiaomi'den daha ilgili ama neyse iyi geceler🙃

Hocam kara listemde olan mağaza, size de almanızı tavsiye etmem, teknik serviste o kadar iyi değil, lütfen anlamadığınız konulara yazmayınız :) iyi geceler.

Kesinlikle almayın Casper türkler bu işi yapamıyor türklerin yaptığı şeyleri almayın geçen 400 TL tablet aldım Türk malı bozuk çıktı Türk malı jump ayakkabı aldım kalitesiz çıktı bir tableti bile beceremeyen türklerin bilgisayarda güzel iş çıkaracağını hiç sanmıyorum.

Senin küçümsediğin Türkler bir zaman dünyaya baş geldi, sözlerine dikkat et.

Son düzenleyen: Moderatör:
Onlar yapmıyor.

Alınmaz. Paranıza ve vaktinize değer veriyorsanız uzak durun.
Sakin ol dostum. Türk düşmanlığı yapan yok.

Ne diyorsunuz hocam? Casper kendisi üretmiyor bilgisayarı ben ülkemi kötülemiyorum ne diyorsunuz ya?
Onlar yapmıyor.

Alınmaz. Paranıza ve vaktinize değer veriyorsanız uzak durun.

Sakin ol dostum. Türk düşmanlığı yapan yok.

Hocam siz anlatın, sinirden bilgisayarı kıracağım

Geri
Yukarı