Casper Excalibur G900 düşük FPS veriyor

Eğer Rekabetçi CSGO , Valorant tarzı oyunlar oynuyorsanız kesinlikle değer aradaki farka
Keşke monster ve gamegarajda da olsa Fenix 10TN-144 | Game Garaj bu cihazı alacağım, teşekkürler gene de. Casper'ın sıcaklıkları yüksek gene baktım videolarına. @AOXING eğer sizden de cihazımın termal performansı oyunlarda güzel şu sıcaklarlar da geziyor derseniz düşüneceğim, o yüzden sizin postunuza geldim. Tekrardan özür dilerim konunuzla alakalı olmadığı için.

Senin monitör özellikleri nedir bir de HDMI yerinde bir DisplayPort'da denediniz mi?
Bir de laptop ekranında 120FPS veriyor.
GeForce Experience ayarlarında bir bak orada FPS sınırı açık olabilir.

Kral bendede g900 var aynı özelliklere sahip ve bende aynı sıkıntıdan muzdaribim. Benim bildigim bu g900 serisine fabrikadan single cahnnel ram geliyor malesef, nedense casper dual ram takmayı akıl edememiş, buda oyunlarda %10-15 civarı performans kaybına neden olabiliyor. Ama benim hesabımla gene gerekli fps' e ulaşamıyoruz :D Birde fanlar 7000 rpm calışabilecek kapasitede iken kendini gaming modda 4000 rpm sabitliyo sendede aynı sıkıntı varmıdır acaba?

Keşke Monster ve GameGaraj'da da olsa Fenix 10TN-144 | Game Garaj bu cihazı alacağım, teşekkürler gene de. Casper'ın sıcaklıkları yüksek gene baktım videolarına. @AOXING eğer sizden de cihazımın termal performansı oyunlarda güzel şu sıcaklarlar da geziyor derseniz düşüneceğim, o yüzden sizin postunuza geldim. Tekrardan özür dilerim konunuzla alakalı olmadığı için.

Bende de RTX 2070 modeli mevcut. 6 aydır kullanıyorum. 3 saat Witcher 3 oynadım fan ayarı en yüksekte sıcaklık değerleri GPU 75-79 CPU 75-87 derece arası seyretti. Testi dün yaptım. Oyun ayarları her şey ultraydı. Hayırlı geceler.

Kral bendede g900 var aynı özelliklere sahip ve bende aynı sıkıntıdan muzdaribim. Benim bildigim bu g900 serisine fabrikadan single cahnnel ram geliyor malesef, nedense casper dual ram takmayı akıl edememiş, buda oyunlarda %10-15 civarı performans kaybına neden olabiliyor. Ama benim hesabımla gene gerekli fps' e ulaşamıyoruz :D Birde fanlar 7000 rpm calışabilecek kapasitede iken kendini gaming modda 4000 rpm sabitliyo sendede aynı sıkıntı varmıdır acaba?
Turbo moda alınca 6900leri görüyor rahatlıkla, kart psu kalitesizliğinden mi anlamadım ama öyle harbiden gerekli fpsleri görmüyor laptop.

Dosya Ekleri

• 65C0D293-AF46-4B12-BE3C-B09B54CF287D.jpeg
    65C0D293-AF46-4B12-BE3C-B09B54CF287D.jpeg
    125,2 KB · Görüntüleme: 83

Yeni konular

Geri
Yukarı