Casper Excalibur G900 Düşük FPS Veriyor

Gokberkozyurt

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba dostlar;
2 Hafta önce aldığım Casper marka G900 model oyuncu laptopu CS:GO, GTA V, PUBG vs. oyunlarda Ultra ayarlarda vermesi gereken FPS değerlerini vermiyor.
Cihazı FreeDOS aldım, işletim sistemini ben kurdum Windows 10 Pro lisanslı.
WhatsApp Excalibur desteği ile konuştum ve saçma sapan şeyler söylediler, prize takılı olacak falan. Zaten yazılım okuyan biri olarak az çok bilgi sahibiyim fakat bu sorunun neden kaynaklandığını bilmiyorum.
Teknik servise gönderin dediler WP destek hattında.
Cihaz oyunlara göre de çok ısınıyor, 95 dereceye kadar çıktı CPU sıcaklığı.
İnternette izlediğim videolarda CS:GO'da 200+ üzeri FPS alıyorlardı. Bir de benim arkadaşımda GTX 1650 i5 9. nesil işlemci var, o bile 200 üzeri FPS alıyor. Bende RTX 2060 olmasına rağmen o değerlere çok nadir çıkıyor ve geri düşüyor.

Sistem bilgileri;
144 Hz yenileme oranına sahip ekranı var.
RTX 2060 6 GB.
i7 10750H 10.nesil.
16 GB RAM.
500 GB SSD + 1 TB HDD

Gelen yorumlara göre ekran görüntüsü eklemesi yaparım cevaplara. Teknik servise gönderdiğimde bir sorun olur mu? Ücret alırlar mı? Veya Casper iade alıyor mu?

Bahsettiğim değerleri izlediğim videolara dayanarak söylüyorum. Hepsi Ultra ayarlarda o FPS değerlerini alıyorlardı; CS:GO (220+FPS), PUBG Lite (150+FPS), GTA V (100-150 FPS).

Benim aldığım değerler ise şöyle; CS:GO 120-200, PUBG Lite 120-160, GTA V 30-55.
Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

Geri
Yukarı