Casper Excalibur G911.1370-DFB0X-C alınır mı?

NamesiS5050

Femtopat
Daha fazla  

Bu modeli beğendim arkadaşlar. Biliyorum Casper önerilmiyor ama bu modele Trendyol'dan da Hepsiburada'dan da baktığımda tüm yorumlar 5 yıldızdi hatta bir yorumda Casper'a önyargılıydım ama kendilerini çok geliştirmişler diyordu. Bulduğum tek olumsuz mesaj fan sesine yönelikti ama şu da var bazı insanlar rahatsız olurken bazı insanlar olmayabiliyor ve ben açıkçası fan sesinden çok rahatsız olmayanlardanım. Ne kadar fazla olabilir ki? Sizin düşünceleriniz neler? Alınır mı bu model?

Bu modeli beğendim arkadaşlar. Biliyorum Casper önerilmiyor ama bu modele Trendyol'dan da Hepsiburada'dan da baktığımda tüm yorumlar 5 yıldızdi hatta bir yorumda Casper'a önyargılıydım ama kendilerini çok geliştirmişler diyordu. Bulduğum tek olumsuz mesaj fan sesine yönelikti ama şu da var bazı insanlar rahatsız olurken bazı insanlar olmayabiliyor ve ben açıkçası fan sesinden çok rahatsız olmayanlardanım. Ne kadar fazla olabilir ki? Sizin düşünceleriniz neler? Alınır mı bu model?
Excalibur cihaz alınmaz dostum yorumdaki adam cihazın altına dokunup ısınmıyor diyebilir veya sahte yorum da olabilir. Başka modellere bakın derim.

Alınmaz. Excalibur da sadece G870 alınır.

Kanka trendoydaki insanlar turboxa dostum bu bilgisayar çok iyi falan yazıyolar bakma onlara Casper olur sana kekpır.

Alınmaz, bütçeniz nedir?
Alınmaz. Excalibur da sadece G870 alınır.
G911 ile G870 aynı kasa zaten ne farkları var?
Excalibur cihaz alınmaz dostum yorumdaki adam cihazın altına dokunup ısınmıyor diyebilir veya sahte yorum da olabilir. Başka modellere bakın derim.
Alınmaz diyorsunuz ama ekonomi malum ben şimdi gidip bir msi alamam özelliklerinin biraz düşük bile olduğu msi modeli casperdan pahalı belki malzeme kalitesinden ama ben casper düşünüyorum yıl olmuş 2023 pek inceleme videosu yok hele rtx 4000 serili g911 modelleri için ama bazı kişiler bakır ısı borularının arttığını yada ısınma sorununun çözüldüğünü söylüyor açıkçası teknoloji şans işide şimdi casper laptop alıp sorunsuz çıksa gül gibi kullanırım ama başkasına sorunlu gelip kötü yorumda yapabilir

Alınmaz diyorsunuz ama ekonomi malum ben şimdi gidip bir MSI alamam özelliklerinin biraz düşük bile olduğu MSI modeli Casper'dan pahalı belki malzeme kalitesinden ama ben Casper düşünüyorum yıl olmuş 2023 pek inceleme videosu yok hele RTX 4000 serili G911 modelleri için ama bazı kişiler bakır ısı borularının arttığını ya da ısınma sorununun çözüldüğünü söylüyor açıkçası teknoloji şans işide şimdi Casper laptop alıp sorunsuz çıksa gül gibi kullanırım ama başkasına sorunlu gelip kötü yorumda yapabilir.

23000 TL civarında 3060 bulunan IdeaPad modelleri mevcut onlara bakabilirsin ama bilmiyorum yeni Excalibur'ları. Yeni Excalibur'ların oyun testi varsa bak belki düzelmiştir.

Alınmaz diyorsunuz ama ekonomi malum ben şimdi gidip bir MSI alamam özelliklerinin biraz düşük bile olduğu MSI modeli Casper'dan pahalı belki malzeme kalitesinden ama ben Casper düşünüyorum yıl olmuş 2023 pek inceleme videosu yok hele RTX 4000 serili G911 modelleri için ama bazı kişiler bakır ısı borularının arttığını ya da ısınma sorununun çözüldüğünü söylüyor açıkçası teknoloji şans işide şimdi Casper laptop alıp sorunsuz çıksa gül gibi kullanırım ama başkasına sorunlu gelip kötü yorumda yapabilir.

Casper'ın alınabilecek modelleri G870 ve G911 rakiplerine göre pahalı. Dolayısıyla HP Acer Lenovo gibi markalara yönelmeniz daha doğru.

Geri
Yukarı