Casper Excalibur G911 4060 vs. Acer Nitro 5 3070

Bütçe
35000

fikofiko

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle merhaba, bu sene üniversiteye için il dışına gitmeyi düşünüyorum bu sebepten ötürü de sağlam bir laptop arayışına girdim. Web tasarım, grafik tasarım, mobil (iOS ve Android) için program kodlama gibi işlerle uğraş ve bunların dışında sağlam bir şekilde oyunda oynarım gün içinde. bütçem 35 bine kadar var, önerilerinizi bekliyorum laptopları tek başıma her açıdan değerlendirmek gerçekten zor, ekran kartı watt değeri, işlemcinin hangisi iyi, veya aynı para olup farklı işlemci ve ekran kartı bulunduranlar var yardımcı olur musunuz? Ben birkaç tane buldum değerlendirirseniz sevinirim ve ekstra olarak bulduğum Excalibur laptop hakkındaki düşüncelerinizide bekliyorum.

Casper Excalibur G911 4060(140W) Model:
Casper Excalibur G911 | Her Oyunda Güç Sende! | Excalibur Dizüstü
Acer Nitro 5 3070(150W) Model: ACER Nitro 5 AN515-58 NH.QGAEY.001 Intel Core i7-12700H 16GB RAM 512GB SSD 8GB RTX3070 15.6'' Full HD 144Hz LINUX(Yok) Oyuncu Dizüstü Bilgisayar En Uygun Fiyata GarajOnline'da | Hafta içi 16:00'ya Kadar Aynı Gün Kargo, Depo Teslim Seçeneği

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar öncelikle merhaba, bu sene üniversiteye için il dışına gitmeyi düşünüyorum bu sebepten ötürü de sağlam bir laptop arayışına girdim. Web tasarım, grafik tasarım, mobil (iOS ve Android) için program kodlama gibi işlerle uğraş ve bunların dışında sağlam bir şekilde oyunda oynarım gün içinde. bütçem 35 bine kadar var, önerilerinizi bekliyorum laptopları tek başıma her açıdan değerlendirmek gerçekten zor, ekran kartı watt değeri, işlemcinin hangisi iyi, veya aynı para olup farklı işlemci ve ekran kartı bulunduranlar var yardımcı olur musunuz? Ben birkaç tane buldum değerlendirirseniz sevinirim ve ekstra olarak bulduğum Excalibur laptop hakkındaki düşüncelerinizide bekliyorum.

Casper Excalibur G911 4060(140W) model:
Casper Excalibur G911 | Her Oyunda Güç Sende! | Excalibur Dizüstü
Acer Nitro 5 3070(150W) model: ACER Nitro 5 AN515-58 NH.QGAEY.001 Intel Core i7-12700H 16GB RAM 512GB SSD 8GB RTX3070 15.6'' Full HD 144Hz LINUX(Yok) Oyuncu Dizüstü Bilgisayar En Uygun Fiyata GarajOnline'da | Hafta içi 16:00'ya Kadar Aynı Gün Kargo, Depo Teslim Seçeneği

Excalibur'u düşünmeyin bile. Çöp bir bilgisayar.

Hocam var mıdır önerdiğin bir laptop 35 bin bandında, gerçekten beni üzmeyecek verdiğim paranın hakkını verecek

i7-13700HX ile i7-13650HX modeli arasında belirgin bir farklılık var mı kullanıcı bunu hissedebilir mi hocam, kusura bakmayın çok detay soruyorum ama gerçekten almışken tam alayım istiyorum

i7-13700HX ile i7-13650HX modeli arasında belirgin bir farklılık var mı kullanıcı bunu hissedebilir mi hocam, kusura bakmayın çok detay soruyorum ama gerçekten almışken tam alayım istiyorum

Günlük kullanıcı fark hissetmez, multi Core olarak biraz fark var. 13650Hx'de yeterli gelir.

Hocam Excalibur olanı alacaksanız +1TB SSD olan model Trendyol'da 33999 fiyatları değişirmi bilmiyorum ama Excalibur alacaksanız Trendyol'daki bu modeli alın ve Excalibur çöp diyorlar ama G870 ve G911 bence başarılı modeller ve yeni 13. nesil islemciler ve RTX 4000 serisi ile G911'de bakır ısı boruları artmış ısınma sorunu çözüldü diyorlar.

Excalibur alcaksanız kendi sitesinde kampanya olmadıkça kendi sitesinden bakmayın diğer sitelerde daha ucuz olabiliyor

Ben herseye rağmen attığim linkteki Excalibur G911 i düşünüyorum ve donanımlarına göre trendyolda bedava sayılabile ek bir bilgisayar yani 30k üzeri bütçesi olanlar için tabi

Yeni konular

Geri
Yukarı