Casper Excalibur Laptop Isınıyor

somebody32

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Mühendisi
Casper Excalibur i5-9300H GTX 1050 ekran kartı 8 GB RAM

Dün aldım FIFA 19 oynarken sıcaklıkları yüksek gibi geldi kapatıp AIDA 64 testi yaptım sonuçlar ekte.

Sizce aşırı yüksek mi ısınma problemi var mı? 3 gün içinde iade edebiliyorum yarın iade edeceğim sorun varsa.

ada.png
ada2.png
ada3.png
ada4.png

Son düzenleyen: Moderatör:

Dün aldım FIFA 19 oynarken sıcaklıkları yüksek gibi geldi kapatıp AIDA 64 testi yaptım sonuçlar ekte.

Sizce aşırı yüksek mi ısınma problemi var mı? 3 gün içinde iade edebiliyorum yarın iade edeceğim sorun varsa.

Eki Görüntüle 461303Eki Görüntüle 461304Eki Görüntüle 461305Eki Görüntüle 461306
Sıcaklıklar dizüstü bilgisayara göre gayet normal? Siz kaç derece olsun istiyordunuz?

Sıcaklıklar dizüstü bilgisayara göre gayet normal? Siz kaç derece olsun istiyordunuz?
Ben 70lerde gezmesini bekliyordum yapılan incelemelerde öyleydi fifada 80lere çıkıp ani düşüş yapıyor 70lere o yüzden korktum şu an sıkıntı yoksa undervolt yapıcam daha iy olacağını düşünüyorum

Ben 70lerde gezmesini bekliyordum yapılan incelemelerde öyleydi fifada 80lere çıkıp ani düşüş yapıyor 70lere o yüzden korktum şu an sıkıntı yoksa undervolt yapıcam daha iy olacağını düşünüyorum
Yanlış undervolt nedeni ile mavi ekran alabilirsiniz bunu yapmanızı önermem.

Yanlış undervolt nedeni ile mavi ekran alabilirsiniz bunu yapmanızı önermem.
Undervoltla değerler 60-70 arası oldu en fazla 71 derece oluyor performans kaybı yok fan da aşırı sesli çalışmıyor umarım dediğiniz gibi sıkıntı yaşamam şu an tam istediğim değerler oldu :)

Eki Görüntüle 461303Eki Görüntüle 461304Eki Görüntüle 461305Eki Görüntüle 461306
Ben de Exccalibur almayı düşünüyorum. Bahsettiğiniz problem dışında sorunla karşılaştınız mı?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı