Casper Excalibur monitör alınır mı?

Sadece oyunla uğraşıyorsun da ne tür oyun? CS tarzında X24ih, harici kullanımlarda S2422HG.

Hocam alınmaması gerektiği konusunda eminiz, attığınız ürünleri incelemediğimiz için neden alınmaması gerektiği konusunda bir şey sunamam size ama ufak bir araştırma ile Casper markanın ne kadar dandik, sorunlu bir marka olduğunu görebilirsiniz. Demek istediğim genel olarak marka kaliteli değil.
Belki de haklısınızdır fakat dediğim gibi nerdeyse bütün teknolojik aletlerim Casper markasıdır.

Sadece oyunla uğraşıyorsun da ne tür oyun? CS tarzında X24ih, harici kullanımlarda S2422HG.
CS:GO Valorant tarzı fps oyunları favorim. Arada PUBG girdiğimde oluyor. X24ih baktığımda IPS panel olduğunu farkettim o tür panellerde ghosting olduğunu duymuştum. Benim tercihim TN panel.
Siz Casper almaya devam edeceksiniz gibi duruyor, kendiniz bilirsiniz, hayırlısı olsun şimdiden.
Teşekkürler aslında AOC 24g2u adlı monitörü merak etmiyor değilim ama IPS panel olması beni bir tık soğuttu

CS:GO Valorant tarzı fps oyunları favorim. Arada PUBG girdiğimde oluyor. X24ih baktığımda IPS panel olduğunu farkettim o tür panellerde ghosting olduğunu duymuştum. Benim tercihim TN panel.
XL2411P gibi kaliteli bir TN panelden daha iyi bir tepkime sunuyor. Bu nedenle önerdim.

XL2411P gibi kaliteli bir TN panelden daha iyi bir tepkime sunuyor. Bu nedenle önerdim.
Ghosting durumunu araştırıp düşünebilirim. Ghosting durumu biraz can sıkıcı oluyor.
Eğer sahip iseniz ghosting durumuyla alakalı bir şey söyleyebilir misiniz ? Ghosting yazdığımda bir sonuç bulamıyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı