Casper F600 alınır mı?

Fazla ısınıp kapanır mı ?
Alındığı gün bilgisayarların tamamı(üretim hatası olanlar haricinde) sorunsuz olacaktır. Fan sesi sizi rahatsız edebilir ama alındığı sıralar ısınıp kapanmayacaktır. Sonradan soğutma kalitesizliğini gösterecektir. Çünkü Casper dizüstü alanlara ülkemizde şöyle deniyor: "Yeni soban hayırlı olsun, kışın senin odanda soba yakmaya gerek yok. Sadece GTA 5 aç, oda ısınacaktır."

Casper'ın teknik servisi kötü diyorlar doğru mu ?
Sana Casper kullanıcı olarak şunu söyleyebilirim. Babamın ısrarı üzerine Casper aldım ve teknik destek sayfasında bilgisayara ait sürücüler bulunmuyor. Firmaya mail attım biraz tartışmalı konuştuk. En son bana Vista sürücülerini önererek tartışmadan çıktılar. Şaka yaptıklarını sandım ama gayet ciddiler. Kaby Lake sisteme 2013 yılında sattıkları Vista sürücülerini gönderdiler. Tahmin ettiğiniz gibi sürücülerin yarısı uyumsuzdu. Ardından sürücüleri karma olarak topladım.

Casper markasına ait hiçbir ürün almayınız ki bir çok marka yazılabilir Everest Snopy gibi gibi. Bütçenize uygun Asus K556UQ alınız.

Technopat Sosyal'de bu markaların memnuniyet oranını araştırıp almanızı tavsiye ederim . Kendi gözünüzle görün.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı