Casper G780 laptopa M.2 SSD takınca görüntü gelmiyor

ardatemel45

Decapat
Daha fazla  
Merhaba M.2 SSD takınca görüntü alamıyorum siyah ekranda kalıyor BIOS ekranına ulaşamıyorum BIOS sürümüm eski onunla alakalı olabilir mi acaba?

Merhaba M.2 SSD takınca görüntü alamıyorum siyah ekranda kalıyor BIOS ekranına ulaşamıyorum BIOS sürümüm eski onunla alakalı olabilir mi acaba?

Bilgisayarın çalıştığına emin misin?

Windows kurulu zaten ama ssdyi takınca pc acılıyor sıyah ekranda kalıyor bıosada ulasamıyorum

1704738052826.png

Bios eski sanırım konunun bununla bir alakası varmı acaba ?

Windows kurulu zaten ama ssdyi takınca pc acılıyor sıyah ekranda kalıyor bıosada ulasamıyorum

Eki Görüntüle 2078638

Bios eski sanırım konunun bununla bir alakası varmı acaba ?
yani senin biosun sanırsam legacy bu da eski sürüm oluyor. Bilgisayarını hazır formatlamışken uefi biosuna döndürmeni tavisye ederim

yani senin biosun sanırsam legacy bu da eski sürüm oluyor. Bilgisayarını hazır formatlamışken uefi biosuna döndürmeni tavisye ederim
benim biosum uefi di yani güncel ama format attıktan sonra legacy e dönmüş bu da eski versiyon bazı özellikleri kısıtlıyor bu durumda. Ama tekrar uefi ye çevirmeye üşeniyorum çünkü pc de bir sürü belgem var yedekleyip, uefi kurup, formatylamaya ayrıca yeniden tüm programları indirmeye çok üşeniyorum

Geri
Yukarı