Casper G870 RTX 3080 Ti laptop 33.169 TL?

anil00101

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Turkcell Pasaj'da gezerken şu laptopu gördüm ve fiyatı bayağı anormal gözüktü. Neden bu kadar ucuz acaba bilginiz var mı? Stoku da var sanırım. Bir afalladım bende mi sorun var diye.

Merhaba. Turkcell Pasaj'da gezerken şu laptopu gördüm ve fiyatı bayağı anormal gözüktü. Neden bu kadar ucuz acaba bilginiz var mı? Stoku da var sanırım. Bir afalladım bende mi sorun var diye.

Resim G911 gibi.

Urun aciklamasida G911.

Hocam bu sorunlu falandir Casper'in kendi sitesinde 97k ayni bilgisayar. Ayrica Turkcell pasaj güvenilir mi? 🤔

Bu arada fiyatı anormal değil hatta kazık. Turkcell genelde kazık veriyor fiyatı.

Akakçe'de 29K fiyatı.

Bu arada fiyatı anormal değil hatta kazık.

Hocam attığımdakinde RTX 3080 Ti var. Bu arada bu ürünü almayacağım zaten.

Hocam attığımdakinde RTX 3080 Ti var. Bu arada bu ürünü almayacağım zaten.

Yanlış yazmışlar, epey kullanmayı sevmem ama modeli arattığımda 4050 olduğu gözüküyor. Casper ucuz bir marka değil. Eğer ürün teşhir veya 2. el değilse zira aldığı tüm ekran kartı ve kasa dahil Tayvan'dan Çin'den geliyor logo basıyor, satıyor babamızın şirketi mi? Sanki bir de umutlanıyorsunuz.

Yalnız bir şey diyeceğim hadi ekran kartı yanlış model etiketi G911 diyor. 😂
Görselde G870 var ürün G911 bir de sanırım G870'li RTX 3080Tİ yok sanırım. Satıcının Casper olması ise ayrı komik. Sipariş edilirse olacaklar bence sıfır gelirse en fazla RTX 4050'li G870 benim tahminimce. Eğer teşhir ve 2. el ise G911 gelir oda sağlam çıkar mı ? Orası şansa. İyi de Casper 2. el ürün pazarına mı girmiş ne bu şimdi ? 🤣

Turkcell pasaj mağazasının kötü olduğunu biliyordum ama bu kadarda saldıklarını bilmiyordum. Yazılımcı olarak kimi çalıştırıyorlarsa şirkette site için kovmaları lazım yanlış girmiş çünkü. Hadi diyelim görsel doğru yazılar yanlış bir insan ekran kartını yanlış girebilecek kimi çalıştırır şirkette ? Böyle vurdumduymazlık yok. Fiyatı belirleyen şey zaten ekran kartı ya.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı