Casper H36 ekran kartı güncellenme sorunu

BearMan

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Fizyoterapist
Merhaba herkese arkadaşlar. Casper h 36 model ATI Mobility Radeon HD 5650 ekran kartı ile birlikte kullanıyorum. Çok uzatmadan sorunu özetlemeye çalışacağım. Casper H36 laptobum ilk Driver'ını yüklersem stabil çalışıyor. GPU tuşu yanmıyor mesela. Fakat eski driverlerından yüklediğimde geçen istediğim yüksek performansı elde etmiştim. GTA V'te ayarlarda 1072 MB diye ekran kartını gösteriyor fakat sonra bir güncelleme yapayım dedim siyah ekran sorunu aldım sistem geri yükleme yapmak zorunda kaldım. Nasıl yaptıysam geri o aynı yüklemeyi yapamıyorum ve GTA oyununu eski sürücü ile açtığımda ayarlarda 512 MB diye gösteriyor. ATI ile açıyor ama yüksek performansta değil. Güç tasarrufunda da açmıyor. 5 Gündür durmadan sil yükle yaptım artık gerçekten gücüm kalmadı ve askere gitmeden biraz mutlu olmak istiyorum :(sizlerden yardım talep ediyorum. Bu arada o güncellemeleri yapınca görüntü bağdaştırıcıların da ekran kartını 5000 series diye gösteriyordu. Bu konuda bilgili bir kişi lütfen iletişime geçsin. Konu günceldir. Her türlü iyi niyete açığım teşekkür ederim. Sorun çok basit olabilir. Küçük bir detay mı atlıyorum bilmiyorum ama başarmışken tekrar başa dönüp şimdi ise tekrar o performansa getiremiyorum. O anda nasıl yükledim de başardım anlamadım. Ama şu an o hale geri gelemiyorum. Ne olursunuz yardım edin. Bu konuda çok sayfa açılmış ama halledilememiş.

ekran.png

sistem.png

Yeni konular

Geri
Yukarı