Casper Hazır Sistem Parça Değişimi

WinstoN 14

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Benim hazır sistemim var ve klasik Casper marka, bu hazır sistemin istediğim parçasını değiştirebilir miyim yoksa sadece belli başlı parçaları mı değiştirebilirim ? Eğer değiştirirsem bir sorun ortaya çıkar mı ?

Sistemi ve ne yapmak istediğinizi yazın ona göre cevap verelim.

İşlemci:
İntel Pentium G3260 3.30 GHz
Bellek:
4 GB 1333 MHz
Ekran kartı:
AMD Radeon R5 220

1080p monitörüm var ve oyunları çözünürlük düşürmeden oynamak istiyorum. Ben ekran kartı olarak Asus GTX 750 ti 2G ve bellek olarak 8 GB 1333MHz Kingston düşünüyorum ama eklemek istediğiniz bir şey varsa yazabilirsiniz. Bir de işlemci düşünmüyorum ama öneriniz alabilirim. Bütçem 900 TL.

İşlemci:
İntel Pentium G3260 3.30 GHz
Bellek:
4 GB 1333 MHz
Ekran kartı:
AMD Radeon R5 220

1080p monitörüm var ve oyunları çözünürlük düşürmeden oynamak istiyorum. Ben ekran kartı olarak Asus GTX 750 ti 2G ve bellek olarak 8 GB 1333MHz Kingston düşünüyorum ama eklemek istediğiniz bir şey varsa yazabilirsiniz. Bir de işlemci düşünmüyorum ama öneriniz alabilirim. Bütçem 900 TL.

Hatırladığım kadarıyla sisteminizde h81 anakart mevcuttu.. 250-300w arası bi güç kaynağı vardı.
işlemciyi değiştirmeden 900 tl bütçeyle aşağıdaki parçaları alabilirsin. ileri zamanlarda da i3 veya i5 alabilirsen çok daha uzun ömürlü olur..

rtytuh.jpg

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı