Casper i5 3470 all in One PC yükseltmesi

Sedat Peeker

Decapat
Daha fazla  
Evde Casper markasına ait all in on PC var. Bir 4-5 senelik diye biliyorum. Bilgisayar oyunu oynadığım laptop var ama performansı düşük. Evdeki all in One PC'nin özelliklerine baktım. 8 GB RAM, i5 3470, Win 7 kurulu, GT 620M ekran kartı var. Anakarta gömülü bir ekran kartı diye biliyorum. Bu bilgisayarı değerlendirmek sizce doğru mu? Valorant'ta 60 FPS, CS:GO'da 40 50 FPS zor alıyorum. Daha iyi değerler görür müyüm? Veya ekran kartı olarak yükseltebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok maliyetli olur en fazla işlemci RAM ve SSD yükseltirsiniz ekran kartı değiştirmek PC'nin kendisinden daha pahalıya mal olur bu yüzden SSD takıp ofis için ya da 1000 TL gibi bir miktara satıp mümkünse 1000 TL daha ekleyip bizden sistem tavsiyesi isteyiniz.

Çok maliyetli olur en fazla işlemci RAM ve SSD yükseltirsiniz ekran kartı değiştirmek PC'nin kendisinden daha pahalıya mal olur bu yüzden SSD takıp ofis için ya da 1000 TL gibi bir miktara satıp mümkünse 1000 TL daha ekleyip bizden sistem tavsiyesi isteyiniz.
şuan oyunlarım indi. Valorant 120 fps düşük ayarlar csgo 70-80 fps üstüne para eklemek gibi bir gücümde yok sanırım kullanıcam.

Yeni konular

Geri
Yukarı