Casper laptoba SSD almaya değer mi ?

Hepsiburada'dan alabiliyorsanız Vatan'dan da alabilirsiniz. Kargo var heryere.

Her şey için teşekkürler. Dediğiniz modeli almaya çalışacağım Vatan'dan :)

Hepsiburada'dan alabiliyorsanız Vatan'dan da alabilirsiniz. Kargo var heryere.

Vatan'da dediğiniz model hakkında olumsuz yorumlar var. Nand Flashların kalitesiz olduğunu bu yüzden SSD'nin ömrünün kısa olduğundan bahsetmişler. Sizce ne kadar doğrudur ?

Son düzenleyen: Moderatör:
öncelikle senin casper alman bi hata arkadaşım

Arkadaşım bak, ben bu laptobu babamlara aldırdığımda bu kadar bilgili değildim, liseye bile geçmemiştim... Bu yüzden bu söylediğin çok yanlış, gerizekalı değiliz çok şükür bilgim olsaydı Casper aldırmazdım! Babamda da Casper var laptop kaç seferdir servise gidiyor, sürekli bir şey oluyor ama benim Win8.1 yüklemek dışında bir sorunum olmadı pek. Yapacak bir şey yok, elimizde ne varsa, onu iyi değerlendirmeliyiz...

Üniversiteye gidiyorsun seneye, haliyle bu sene fazla kullanamazsın. Bu yüzden ilerde alacağın laptopa yatırım yap derim.

Evet ama zaten ilerde alacağım laptoba da bu SSD' yi takarak kullanmayı düşünüyorum, yani şimdiden alıp sonraki alacağım laptoba yatırım yapmış oluyorum ;)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı