Casper Laptop Bataryasız Çalışmıyor

webpro2008

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Casper Nirvana Laptop'umun bataryası ölü. Bazen bataryasız çalışıyor bazen çalışmıyor kendini korumaya alıyor sanırım anladığım kadarı ile. Bataryadayken çalıştırdığımda batarya şarjı sıfırlanana kadar çalışıyor sonra kendini kapatıyor. Bataryadayken çalıştırıp bataryayı söktüğümde çalışmaya devam ediyor. Fakat kapatıp yeniden açtığımdı yine açmıyor. yardımlarınızı bekliyorum.

Not: 3-4 senelik i7 laptop.

Son düzenleyen: Moderatör:
teşekkür ederim orjinal adaptör ölçtüm 19 volt'u veriyor sıkıntı yok.

evet ölü olduğu için şarjı bitiyor. fakat ilgimi çeken diğer laptoplar gibi bataryayı sökünce direk adaptör ile bataryasız çalışmıyor. illa batarya ile tetikkleyip sonra bataryasız kullanabiliyorum. sorunu çözemedim bir türlü hocam.

evet ölü olduğu için şarjı bitiyor. fakat ilgimi çeken diğer laptoplar gibi bataryayı sökünce direk adaptör ile bataryasız çalışmıyor. illa batarya ile tetikkleyip sonra bataryasız kullanabiliyorum. sorunu çözemedim bir türlü hocam.
Ben bataryasız kullanıyorum. 30 Volt alıyor benim bilgisayar. En yakın bilgisayara götürün. Ne sorunu varsa dile getirecektir. Şarj soketinde de sorun olabilir herşey olabilir.

dostum sorunu çözebilmişmiydiniz ? aynı sorun bendede var casper i7 laptop

Geri
Yukarı