Casper Laptop BIOS güncelleme

batuhanb19

Hectopat
Herkese merhaba, ben BIOS'umu nasıl güncelleyeceğimi bilmiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

2gRiK8.png

Son düzenleyen: Moderatör:
BİOS' a girin BİOS Update seçeneği var ise oradan güncellenir. Ama yok ise cihazın sitesinde var ise oradan veya anakartın sitesinden indirip Windows üzerinden güncellenir.

BİOS' a girin BİOS Update seçeneği var ise oradan güncellenir. Ama yok ise cihazın sitesinde var ise oradan veya anakartın sitesinden indirip windows üzerinden güncellenir.

Öncelikle ilginiz için teşekkür ederim, gerçekten bir çok yere sordum en hızlı cevap sizden geldi.

BIOS'ta update seçeneği yok, Casper sitesinden BIOS güncellemelerini ariyorum fakat bulamiyorum. Anakartin markası modeli falan hiç anlamıyorum. Biraz daha yardimci olabilir misiniz? :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Benim laptop ASUS değil Casper. Casper sitesinde BIOS güncellemeleri yok. Yok mudur başka yolu? Anakartımın markası modeli nedir bilmiyorum.

İlk hatayı Casper alarak, ikinci hatayı ise Casper gibi bir firmadan BIOS güncellemesi beklemekle yapıyorsun.
Yine de modeli belirt, bakayım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı