Casper Bios Güncellemesi

• Konuyu başlatan Au5
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 2B
A

Au5

Ziyaretçi
Merhaba dostlar, Casper Nirvana laptopum var. BIOS Markası Phoenix fakat nasıl güncelleyeceğimi bilmiyorum, bundan daha öncesindede aynı konuyu açmıştım fakat çözümüne ulaşamamıştım.

Yardımcı olursanız sevinirim, Phoenix'in bir programıyla güncelleyebilme şansım var mı? DXDIAG'da bios sürümü şöyle yazıyor; 1.00.00.CA

Yardımcı olursanız sevinirim zira güncellemem gerek.

@Murat5038 @THE_MILLER @Erkan Çevik

Recep Baltaş'ın bu konularla ilgili videosu mevcut ama Asus anakartlarla ilgili aslında fazla fark yok bios güncellemesini Casper'ın sitesinden indirin flash belleğe atın ve güncelleyin.

İmzamdaki Aida64 rapor çıktısını alıp paylaşın.
Serial numarasını da yazarsan iyi olur.
Konuda ki denilenleri harfiyen yaptım tam son aşamalara geldi herşeye bitti bitti yazdı bir kasılmalar oldu fare çok kasılmaya başladı 10 saniye sonra mavi ekran hatası verdi; VIDEO_TDR_FAILURE (nvlddmkm.sys)

Nedeni nedir?

Dediğiniz gibi kırmızı alanda işaretlediğiniz tikleri kaldırdım, Fakat güncel ekran kartımı indirdim şöyle bir hata veriyor;
Bu grafik sürücüsü, uyumlu grafik kartı bulamadı.
İntel sürücünü güncelle sonra Nvidia sürücünü güncelle. Hala aynı ise bilgisayarı yeniden başlat Nvidia'yı tekrar dene.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı