Casper laptop Dolby Audio çalışmıyor

Dolby driver yüklenirken birçoğumuzda yüklemede başarısız olup ayarlarda Dolby ifadesini göremiyorduk. Bu sorunu şu şekilde çözdüm.

Çözüm: Cihaz ile beraber gelen 3.1 flash bellekte ki düm driverları kurdum akabinde.
1)flash belleğinizi bilgisayarınıza takın, aygıt yöneticisine girin, üstteki butonlardan biri "sürücüler ekle" butonu tıklayın ve flash belleği hedef gösterin. Yüklü olmayan ne varsa yüklesin. Eğer olmadıysa altta ki yolu deneyiniz.
2)Dolby kurdum ve bilgisayarı yeniden başlattım,
3)Microsoft Store girip Dolby tekrar kurdum, kuramazsanız güncelleştirme özelliğini deneyin. Yükleme sonrasında bilgisayarı yeniden başlattım,
4)Microsoft Store girip Dolby tekrar güncelleştirdim 159MB'lık bir güncelleme yaptı ve yeniden başlattım,
Nihayetinde uygulama lisanslandı ve equalizer emrinize amade.
5)Dolby'e sağ tık yapıp uygulama ayarlarına girdim ve arka planda çalışmasına izin verdim.

google'a "casper driver indirme" yazınca çıkan sayfada laptop'unuzun modelini ve özelliklerini girince ses kartı driver'ı çıkıyor. indirin. içinde dolby access'ten nasıl ayar yapabileceğiniz yazıyor. kurulum pdf'sini okuyarak halledersiniz. ben de s500 kullanıyorum. az önce bu yolla hallettim.

Geri
Yukarı