Casper laptop ekran karti değişimi

Görkem Albayrak

Hectopat
Yer
Çanakkale, Turkey
Casper Nirvana CNY-CNU modelinin şu özelliklere sahip laptop:

• İntel(R) Core(TM) i-7 2640M CPU @ 2.80GHz (4 CPUs)
  • RAM: 8 GB
  • Ekran Kartı: Geforce GT540M CUDA 2GB

Laptob özellikleri yukarıda yazdığım gibidir. Bu laptobun ekran kartını GT740M modeliyle veya değiştirilebilicek en yüksek modeliyle değiştirebilirmiyim yazarsanız çok memnun olurum.

İşlemcim ve ram'im çok iyi olmasına karşın ekran kartım biraz düşük seviye oyüzden değiştirmem gerekiyor. Yardımcı olucak tüm arkadaşlara şimdiden çok teşekkürler.

Ekran kartının değişebileceğini sanmıyorum. Sadece üst seviye bazı bilgisayarlarda ekran kartı değişebiliyor. Bu değişimin olması için ekran kartının anakarta MXM slotu ile bağlı olması gerekir. Ne yazık ki MXM slotlu ekran kartı barındıran bilgisayarlar üst düzey oluyor. Ama yine de başka arkadaşlarımızın da yorumlarını bekle.

Ekran kartının değişebileceğini sanmıyorum. Sadece üst seviye bazı bilgisayarlarda ekran kartı değişebiliyor. Bu değişimin olması için ekran kartının anakarta MXM slotu ile bağlı olması gerekir. Ne yazık ki MXM slotlu ekran kartı barındıran bilgisayarlar üst düzey oluyor. Ama yine de başka arkadaşlarımızın da yorumlarını bekle.
arkadaşım bu linkteki Laptopun ekran kartı değiştirilebilir mi bi bakıversen hayrına
HP15-AC116NT GRİ CORE İ5 5200U 2.2GHZ-8GB-1TB HDD-15.6''-2GB-W10 NOTEBOOK

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı