Casper laptop harici klavye ile kamera açılmıyor

Pcfaresi00

Hectopat
Merhaba. Casper Nirvana 15.6 chd laptop kullanıyorum. Laptopun dahili klavyesi bozuldu. normalde klavye uzerinden FN ve F11 tuşlarına aynı anda basınca kamera açılıyordu ama harici bağladıgım klavyenin uzerinde FN tuşu olmadıgından dolayı kamerayı açamıyorum. Ekran klavyesi uzerinden açmayı denedim, olmadı. Yardımlarınızı bekliyorum. Saygılarla.
yardım edebilecek kimse yok mu

Son düzenleme:
Ara kısmına "Kamera" yazıp arattığınızda çıkıyor olması gerek.
kamera uygulamasına giriyor ama kameray bağlanılamıyor diyor bu arada webcam ın mikrofonu çalışıyor
1609759100365.png

Sanal klavyeden FN-F11 yaptığınızda açılması gerekir eğer daha önceden bu metodu kullanarak açtıysanız tabii. Kamerayı görmediği için benim aklıma driverların eksik olabileceği geldi.

Sanal klavyeden FN-F11 yaptığınızda açılması gerekir eğer daha önceden bu metodu kullanarak açtıysanız tabii. Kamerayı görmediği için benim aklıma driverların eksik olabileceği geldi.

Bende bunu yapmaya çalışıyorum ama olmuyor Windows'un kendi ksanal klavyesinde fn tuşu var ancak bu tuş kombinasyonlar için değil F tuşlarını kullanmak için.

Klavye tuşlarına geçici tuş atayın, "C" tuşuna FN "B" tuşuna F11 atayın belki öyle olur.
Başlangıç düğmesini ve ardından Microsoft fare ve klavye Merkezi'ni seçin. Görüntülenen tuş adları listesinden yeniden atamak istediğiniz tuşu seçin. Yeniden atamak stediğiniz tuşun komut listesinde bir komut seçin.

Klavye tuşlarına geçici tuş atayın, "c" tuşuna fn "b" tuşuna F11 atayın belki öyle olur.
Başlangıç düğmesini ve ardından Microsoft fare ve klavye Merkezi'ni seçin. Görüntülenen tuş adları listesinden yeniden atamak istediğiniz tuşu seçin. Yeniden atamak stediğiniz tuşun komut listesinde bir komut seçin.

Bende fn tuşunu başka bir tuşa aktarmak istiyorum ancak tuş değğiştirme programlarında fn tuşu yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı