Casper laptop USB'den Boot etme sorunu

extanrel

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar,

Sorunumu video kısmında açıkladım. Ek olarak farklı USB aygıtlarla denedim aynı sorun devam etmekte. Farklı ve orijinal olmayan başka bir Windows kurmaya çalıştım yine aynı şekilde sonuçlandı. Çözüm önerilerinizi bekliyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kurmak istediğiniz işletim sistemi iso'sunu usb belleğe nasıl yazdığınızı açıklar mısınız ? Ayriyetten usb belleğinize yazım şeklinizde bir problem yoksa farklı usb portlarını da dener misiniz ?

Dxdiag kısmında baktığım zaman pegatron a15 anakartı olup bios sürümü 2011 yılına ait.

Ek olarak hiçbir yerde bios güncellemesini bulamadım. Technopat bununla alakalı bir gönderi paylaşmış fakat o sayfaya şu an erişim yok. Büyük ihtimal silinmiş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Siteden dosyanın indirimini yaptım fakat sitede yapılan anlatım ile içinden çıkan dosyalar birbirini tutmamaktadır.
Casper programını çalıştırın diyor fakat öyle bir uygulama bulunmamaktadır.
Konuyu canlandırmak istiyorum. Yardımcı olabilecek biri var mı?

Son düzenleme:
Bu şekil yazdırıp kurmayı dene.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    16,8 KB · Görüntüleme: 287
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı