Casper M989A adlı monitörü DVI bağlantısı ile 2. ekran olarak kullanmak

Yinakyri

Femtopat
Daha fazla  
Casper M989a adlı monitörü 2. ekran olarak kullanmak istiyorum ama ekran kartımda DVI girişi olmadığı için dönüştürücü kullanmam gerekiyormuş. (Radeon RX 570) DVI to DisplayPort dönüştürücüsüyle yapabilir miyim?

O monitörde DP girişi yok. Ekran kartınızın boş olan HDMI çıkışından monitörün VGA girişine bağlantı yapmanız lazım. Çünkü monitörde HDMI girişte yok. HDMI to VGA lazım.
Hdmi yerine ilk monitörüm bağlı bende onun yerine vga to display port yada dvi to display port olur mu display port kısmını kasaya bağlıcam

HDMI yerine ilk monitörüm bağlı bende onun yerine VGA to DisplayPort'ya da DVI to DisplayPort olur mu DisplayPort kısmını kasaya bağlayacağım

DVI to DP daha iyi olur. VGA'ların görüntü kalitesi çok düşük olur. Fakat GPU'nun DVI pininin kaç adet olduğuna bak.

Görüntüyü yansıtır değil mi herhangi bir problem çıkmaz bir de kullandığınız veya önerebileceğiniz bir kablo var mı?

DVI to DP daha iyi olur. VGA'ların görüntü kalitesi çok düşük olur. Fakat GPU'nun DVI pininin kaç adet olduğuna bak.
ben hdmi to dvi kablosuyla hdmi yerinden denedim ama görüntü gelmedi sebebi var mı ek ayar yapmam yada moniötrdeki tuşlardan bir şey yapamam mı gerek

Son düzenleme:
Görüntüyü yansıtır değil mi herhangi bir problem çıkmaz bir de kullandığınız veya önerebileceğiniz bir kablo var mı?

Ben HDMI to DVI kablosuyla HDMI yerinden denedim ama görüntü gelmedi sebebi var mı ek ayar yapmam ya da moniötrdeki tuşlardan bir şey yapamam mı gerek

Birçok sebep olabilir. Kablo bozuk olabilir, giriş pinleri olabilir, yanlış bağlantı olabilir. Monitörün DVI kısmı çalışıyor muydu? Daha önce hiç denediniz mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı